Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sander Storm
Trainer Tim Hageman
Aanvoerder Tim Hageman

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 19 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H8 12:30
Drunen H3 Breda H6 11:00
Goirle H3 Vlijmen H2 (O) 12:30
Liberty H3 Were Di H8 14:30
Push H8 Shot H3 12:00
Zwart-Wit H5 Udenhout H1 14:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Udenhout H1 18 41 13 2 3 58 34 0
2 Shot H3 18 34 11 1 6 61 40 0
3 Push H8 18 34 11 1 6 51 39 0
4 Zwart-Wit H5 18 32 11 2 5 78 53 3
5 Liberty H3 18 32 10 2 6 55 44 0
6 Zwart-Wit H8 18 29 9 2 7 65 66 0
7 Were Di H8 17 26 8 2 7 54 48 0
8 Breda H6 18 22 7 1 10 55 60 0
9 Goirle H3 17 22 7 1 9 37 46 0
10 Berkel-Enschot H5 18 16 4 4 10 64 72 0
11 Drunen H3 18 10 3 1 14 31 83 0
12 Vlijmen H2 18 9 2 3 13 35 59 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mei Were Di Tilburg H8 14:30 thuis - Design to publish veld
26 mei VMHC H2 12:45 uit
2 jun ZwartWit H8 14:30 thuis - Verbunt Hockey veld
16 jun BH&BC Breda H6 15:00 uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Goirle H3 Berkel-Enschot H5 4-3
Liberty H3 Breda H6 4-1
Shot H3 Were Di H8 5-1
Push H8 Vlijmen H2 (O) 2-0
Udenhout H1 Drunen H3 9-0
Zwart-Wit H5 Zwart-Wit H8 6-4
zondag 16 september 2018
Berkel-Enschot H5 Liberty H3 4-5
Zwart-Wit H8 Push H8 3-2
Breda H6 Zwart-Wit H5 4-3
Vlijmen H2 (O) Shot H3 0-5
Were Di H8 Udenhout H1 4-4
Drunen H3 Goirle H3 2-4
zondag 23 september 2018
Were Di H8 Drunen H3 4-1
Zwart-Wit H5 Berkel-Enschot H5 7-4
Udenhout H1 Vlijmen H2 (O) 4-2
Liberty H3 Goirle H3 0-1
Push H8 Breda H6 3-2
Shot H3 Zwart-Wit H8 5-3
zondag 30 september 2018
Goirle H3 Zwart-Wit H5 2-6
Berkel-Enschot H5 Push H8 2-5
Breda H6 Shot H3 7-2
Vlijmen H2 (O) Were Di H8 3-1
Drunen H3 Liberty H3 1-6
Zwart-Wit H8 Udenhout H1 1-4
zondag 7 oktober 2018
Were Di H8 Zwart-Wit H8 4-1
Shot H3 Berkel-Enschot H5 3-2
Push H8 Goirle H3 1-3
Zwart-Wit H5 Liberty H3 7-2
Vlijmen H2 (O) Drunen H3 5-0
Udenhout H1 Breda H6 2-1
zondag 14 oktober 2018
Drunen H3 Zwart-Wit H5 1-4
Zwart-Wit H8 Vlijmen H2 (O) 4-2
Breda H6 Were Di H8 4-6
Berkel-Enschot H5 Udenhout H1 0-4
Goirle H3 Shot H3 1-0
Liberty H3 Push H8 1-4
zondag 28 oktober 2018
Vlijmen H2 (O) Breda H6 3-4
Shot H3 Liberty H3 3-2
Push H8 Zwart-Wit H5 4-1
Zwart-Wit H8 Drunen H3 3-3
Were Di H8 Berkel-Enschot H5 3-1
Udenhout H1 Goirle H3 4-3
zondag 4 november 2018
Liberty H3 Udenhout H1 6-2
Breda H6 Zwart-Wit H8 2-4
Berkel-Enschot H5 Vlijmen H2 (O) 2-2
Zwart-Wit H5 Shot H3 7-2
Drunen H3 Push H8 0-3
Goirle H3 Were Di H8 1-0
zondag 11 november 2018
Vlijmen H2 (O) Goirle H3 3-3
Were Di H8 Liberty H3 4-2
Zwart-Wit H8 Berkel-Enschot H5 6-5
Udenhout H1 Zwart-Wit H5 3-2
Shot H3 Push H8 5-1
Breda H6 Drunen H3 6-3
zondag 18 november 2018
Push H8 Udenhout H1 3-1
Zwart-Wit H5 Were Di H8 2-2
Berkel-Enschot H5 Breda H6 6-7
Liberty H3 Vlijmen H2 (O) 3-1
Shot H3 Drunen H3 10-0
zondag 25 november 2018
Udenhout H1 Shot H3 1-0
Drunen H3 Berkel-Enschot H5 3-4
Breda H6 Goirle H3 2-0
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H5 2-5
Were Di H8 Push H8 3-4
Zwart-Wit H8 Liberty H3 2-3
zondag 2 december 2018
Goirle H3 Zwart-Wit H8 5-6
zondag 17 maart 2019
Goirle H3 Drunen H3 5-3
Push H8 Zwart-Wit H8 4-1
Liberty H3 Berkel-Enschot H5 4-4
Udenhout H1 Were Di H8 5-1
Shot H3 Vlijmen H2 (O) 3-0
Zwart-Wit H5 Breda H6 4-4
zondag 24 maart 2019
Goirle H3 Liberty H3 1-2
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H5 8-2
Breda H6 Push H8 2-3
Zwart-Wit H8 Shot H3 6-3
Drunen H3 Were Di H8 5-4
Vlijmen H2 (O) Udenhout H1 2-4
zondag 31 maart 2019
Liberty H3 Drunen H3 4-1
Were Di H8 Vlijmen H2 (O) 4-1
Udenhout H1 Zwart-Wit H8 2-4
Shot H3 Breda H6 2-1
Push H8 Berkel-Enschot H5 4-4
Zwart-Wit H5 Goirle H3 5-2
zondag 7 april 2019
Goirle H3 Push H8 0-3
Breda H6 Udenhout H1 1-3
Zwart-Wit H8 Were Di H8 3-5
Drunen H3 Vlijmen H2 (O) 2-1
Berkel-Enschot H5 Shot H3 1-5
Liberty H3 Zwart-Wit H5 5-3
zondag 14 april 2019
Udenhout H1 Berkel-Enschot H5 3-3
Were Di H8 Breda H6 5-0
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H8 4-4
Zwart-Wit H5 Drunen H3 5-0
Push H8 Liberty H3 2-4
Shot H3 Goirle H3 5-2
zondag 5 mei 2019
Goirle H3 Udenhout H1 0-1
Zwart-Wit H5 Push H8 5-2
Drunen H3 Zwart-Wit H8 4-5
Berkel-Enschot H5 Were Di H8 6-3
Breda H6 Vlijmen H2 (O) 4-2
Liberty H3 Shot H3 1-1
zondag 12 mei 2019
Vlijmen H2 (O) Berkel-Enschot H5 2-5
Push H8 Drunen H3 1-2
Shot H3 Zwart-Wit H5 2-4
Udenhout H1 Liberty H3 2-1
Zwart-Wit H8 Breda H6 5-3