Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sipke Berk

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Breda H3 Were Di H5 13:00
DES H2 (O) Warande H2 (O) 11:00
Gilze-Rijen H2 (O) Liberty H2 (O) 12:30
Waalwijk H2 (O) Push H5 14:00
Zwart-Wit H4 Rapid H3 10:45

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda H3 11 25 8 1 2 40 24 0
2 Warande H2 11 24 7 3 1 34 14 0
3 Zwart-Wit H4 11 23 7 2 2 44 21 0
4 Waalwijk H2 11 21 6 3 2 28 12 0
5 Rapid H3 11 20 6 2 3 40 31 0
6 Were Di H5 11 16 5 1 5 27 31 0
7 Etten-Leur H3 11 13 4 1 6 20 31 0
8 Liberty H2 11 9 2 3 6 24 37 0
9 Gilze-Rijen H2 10 7 2 1 7 19 35 0
10 DES H2 11 6 1 3 7 34 52 0
11 Push H5 11 5 1 2 8 19 41 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HC Gilze Rijen H2 (O) 12:30 uit
31 mrt HC Etten-Leur H3 11:00 thuis - Raboveld
7 apr HC Waalwijk H2 n.n.b uit
14 apr B.H.V. Push H5 12:45 thuis - Raboveld
12 mei BH&BC Breda H3 n.n.b thuis
19 mei G.H.C. RAPID H3 n.n.b thuis
26 mei MHC De Warande H2 n.n.b uit
2 jun Were Di Tilburg H5 n.n.b thuis
16 jun MHC DES H2 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Waalwijk H2 (O) Etten-Leur H3 0-0
Rapid H3 Were Di H5 3-5
Liberty H2 (O) DES H2 (O) 4-3
Push H5 Gilze-Rijen H2 (O) 2-3
Warande H2 (O) Breda H3 2-3
zondag 16 september 2018
Breda H3 Waalwijk H2 (O) 1-4
Were Di H5 Warande H2 (O) 0-5
Liberty H2 (O) Zwart-Wit H4 3-3
DES H2 (O) Rapid H3 4-4
Etten-Leur H3 Push H5 1-3
zondag 23 september 2018
Liberty H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 3-3
Rapid H3 Zwart-Wit H4 5-1
Were Di H5 Breda H3 0-1
Warande H2 (O) DES H2 (O) 8-0
Push H5 Waalwijk H2 (O) 1-3
zondag 30 september 2018
Zwart-Wit H4 Warande H2 (O) 1-2
DES H2 (O) Were Di H5 2-3
Gilze-Rijen H2 (O) Rapid H3 3-4
Breda H3 Push H5 9-3
Etten-Leur H3 Liberty H2 (O) 2-1
zondag 7 oktober 2018
Liberty H2 (O) Waalwijk H2 (O) 0-2
Were Di H5 Zwart-Wit H4 1-4
Rapid H3 Etten-Leur H3 6-2
Warande H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 4-2
DES H2 (O) Breda H3 4-8
zondag 14 oktober 2018
Push H5 Liberty H2 (O) 2-4
Zwart-Wit H4 DES H2 (O) 10-3
Etten-Leur H3 Warande H2 (O) 2-4
Gilze-Rijen H2 (O) Were Di H5 3-2
Waalwijk H2 (O) Rapid H3 1-2
zondag 28 oktober 2018
Warande H2 (O) Waalwijk H2 (O) 3-3
Rapid H3 Push H5 2-2
Zwart-Wit H4 Breda H3 2-2
DES H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 8-2
Were Di H5 Etten-Leur H3 3-1
zondag 4 november 2018
Breda H3 Liberty H2 (O) 6-3
Gilze-Rijen H2 (O) Zwart-Wit H4 2-3
Push H5 Warande H2 (O) 0-2
Etten-Leur H3 DES H2 (O) 5-3
Waalwijk H2 (O) Were Di H5 7-2
zondag 11 november 2018
Were Di H5 Push H5 2-1
Rapid H3 Liberty H2 (O) 5-2
DES H2 (O) Waalwijk H2 (O) 1-1
Gilze-Rijen H2 (O) Breda H3 0-3
Zwart-Wit H4 Etten-Leur H3 5-1
zondag 18 november 2018
Waalwijk H2 (O) Zwart-Wit H4 0-2
Liberty H2 (O) Warande H2 (O) 0-0
Push H5 DES H2 (O) 2-2
Etten-Leur H3 Gilze-Rijen H2 (O) 2-1
Rapid H3 Breda H3 3-5
zondag 25 november 2018
Gilze-Rijen H2 (O) Waalwijk H2 (O) 0-4
Were Di H5 Liberty H2 (O) 7-2
Breda H3 Etten-Leur H3 2-0
Warande H2 (O) Rapid H3 2-1
Zwart-Wit H4 Push H5 9-0
zondag 17 maart 2019
Warande H2 (O) Were Di H5 2-2
Rapid H3 DES H2 (O) 5-4
Waalwijk H2 (O) Breda H3 3-0
Push H5 Etten-Leur H3 3-4
Zwart-Wit H4 Liberty H2 (O) 4-2