Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sanne Vermijs
Coach Rik van der Koogh
Trainer Rik van der Koogh
Aanvoerder Maud Keulers

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
DES D2 (O) Warande D2 (O) 11:00
Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 10:30
Goirle D2 (O) Rosmalen D2 (O) 14:00
Liberty D2 (O) Den Bosch D3 12:45
Oss D2 (O) Tilburg D4 10:30
Zwart-Wit D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 10:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oss D2 12 31 10 1 1 43 19 0
2 Tilburg D4 12 29 9 2 1 41 12 0
3 Den Bosch D3 12 29 9 2 1 41 24 0
4 Zwart-Wit D3 12 20 6 2 4 19 20 0
5 Goirle D2 12 16 5 1 6 16 17 0
6 Berkel-Enschot D2 12 16 5 1 6 20 23 0
7 Zwart-Wit D2 12 16 5 1 6 23 30 0
8 Warande D2 12 14 4 2 6 25 29 0
9 DES D2 12 13 4 1 7 30 25 0
10 Rosmalen D2 12 11 3 2 7 23 29 0
11 Den Bosch D4 12 10 3 1 8 25 32 0
12 Liberty D2 12 2 0 2 10 8 54 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 12:45 thuis - Verbunt Hockey veld
31 mrt ZwartWit D3 12:30 uit
7 apr Berkel Enschot D2 16:15 thuis - Raboveld
14 apr HC Tilburg D4 n.n.b uit
5 mei MHC De Warande D2 n.n.b thuis
12 mei Oss D2 12:00 uit
19 mei ZwartWit D2 n.n.b thuis
26 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 n.n.b uit
2 jun MHC DES D2 n.n.b thuis
16 jun M.H.C. Goirle D2 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Goirle D2 (O) Liberty D2 (O) 1-1
Rosmalen D2 (O) Den Bosch D4 2-1
Tilburg D4 DES D2 (O) 5-1
Zwart-Wit D3 Oss D2 (O) 2-2
Berkel-Enschot D2 (O) Warande D2 (O) 2-0
Den Bosch D3 Zwart-Wit D2 (O) 6-1
zondag 16 september 2018
Den Bosch D4 Den Bosch D3 2-3
Liberty D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-4
DES D2 (O) Goirle D2 (O) 0-3
Warande D2 (O) Tilburg D4 1-2
Oss D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 3-1
Zwart-Wit D2 (O) Zwart-Wit D3 0-3
zondag 23 september 2018
Den Bosch D3 Liberty D2 (O) 3-0
Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 1-3
Rosmalen D2 (O) Goirle D2 (O) 0-1
Tilburg D4 Oss D2 (O) 1-3
Warande D2 (O) DES D2 (O) 4-3
Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 3-2
zondag 30 september 2018
Goirle D2 (O) Den Bosch D3 1-2
Liberty D2 (O) Zwart-Wit D3 1-3
DES D2 (O) Rosmalen D2 (O) 3-1
Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2 (O) 0-4
Oss D2 (O) Warande D2 (O) 6-2
Zwart-Wit D2 (O) Tilburg D4 1-2
zondag 7 oktober 2018
Oss D2 (O) DES D2 (O) 3-2
Berkel-Enschot D2 (O) Liberty D2 (O) 0-0
Zwart-Wit D3 Goirle D2 (O) 1-0
Den Bosch D3 Rosmalen D2 (O) 5-3
Warande D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-3
Tilburg D4 Den Bosch D4 1-0
zondag 14 oktober 2018
Zwart-Wit D2 (O) Oss D2 (O) 3-6
DES D2 (O) Den Bosch D3 3-4
Rosmalen D2 (O) Zwart-Wit D3 2-4
Goirle D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 3-1
Liberty D2 (O) Tilburg D4 0-9
Den Bosch D4 Warande D2 (O) 2-3
zondag 28 oktober 2018
Tilburg D4 Goirle D2 (O) 6-1
Berkel-Enschot D2 (O) Rosmalen D2 (O) 3-2
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 0-4
Zwart-Wit D2 (O) DES D2 (O) 0-3
Oss D2 (O) Den Bosch D4 8-1
Warande D2 (O) Liberty D2 (O) 6-0
zondag 4 november 2018
Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2 (O) 5-1
Rosmalen D2 (O) Tilburg D4 1-1
Goirle D2 (O) Warande D2 (O) 4-0
Liberty D2 (O) Oss D2 (O) 2-3
Den Bosch D4 Zwart-Wit D2 (O) 2-4
DES D2 (O) Zwart-Wit D3 1-1
vrijdag 9 november 2018
Den Bosch D4 DES D2 (O) 0-3
zondag 11 november 2018
Warande D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-1
Tilburg D4 Den Bosch D3 5-0
Zwart-Wit D2 (O) Liberty D2 (O) 4-0
Oss D2 (O) Goirle D2 (O) 2-0
Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D3 1-2
zondag 18 november 2018
Berkel-Enschot D2 (O) DES D2 (O) 2-1
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 0-1
Liberty D2 (O) Den Bosch D4 0-9
Rosmalen D2 (O) Oss D2 (O) 2-3
Den Bosch D3 Warande D2 (O) 3-3
Zwart-Wit D3 Tilburg D4 0-4
zondag 25 november 2018
Oss D2 (O) Den Bosch D3 2-3
Tilburg D4 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2
DES D2 (O) Liberty D2 (O) 9-0
Zwart-Wit D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-2
Den Bosch D4 Goirle D2 (O) 2-0
Warande D2 (O) Zwart-Wit D3 0-1
zondag 17 maart 2019
Den Bosch D3 Den Bosch D4 3-3
Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2 (O) 1-2
Rosmalen D2 (O) Liberty D2 (O) 3-2
Tilburg D4 Warande D2 (O) 2-2
Goirle D2 (O) DES D2 (O) 2-1
Berkel-Enschot D2 (O) Oss D2 (O) 0-2