Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sanne Vermijs
Coach Rik van der Koogh
Trainer Rik van der Koogh
Aanvoerder Maud Keulers

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 19 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
DES D2 (O) Den Bosch D4 14:30
Den Bosch D3 Tilburg D4 12:15
Goirle D2 (O) Oss D2 (O) 14:00
Liberty D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 9:30
Rosmalen D2 (O) Warande D2 (O) 11:00
Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2 (O) 10:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Tilburg D4 18 47 15 2 1 70 19 0
2 Oss D2 17 41 13 2 2 54 25 0
3 Den Bosch D3 18 39 12 3 3 55 34 0
4 Berkel-Enschot D2 18 27 8 3 7 30 31 0
5 DES D2 18 26 8 2 8 50 38 0
6 Goirle D2 18 26 8 2 8 26 27 0
7 Zwart-Wit D2 18 25 8 1 9 35 41 0
8 Zwart-Wit D3 18 24 7 3 8 27 32 0
9 Warande D2 18 20 6 2 10 40 44 0
10 Den Bosch D4 18 19 6 1 11 41 45 0
11 Rosmalen D2 18 12 3 3 12 29 46 0
12 Liberty D2 17 2 0 2 15 13 88 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mei ZwartWit D2 09:30 thuis - Raboveld
26 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 11:45 uit
2 jun MHC DES D2 12:45 thuis - Verbunt Hockey veld
10 jun Oss D2 n.n.b uit
16 jun M.H.C. Goirle D2 12:45 thuis - Raboveld

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Den Bosch D3 Zwart-Wit D2 (O) 6-1
Rosmalen D2 (O) Den Bosch D4 2-1
Zwart-Wit D3 Oss D2 (O) 2-2
Tilburg D4 DES D2 (O) 5-1
Goirle D2 (O) Liberty D2 (O) 1-1
Berkel-Enschot D2 (O) Warande D2 (O) 2-0
zondag 16 september 2018
Liberty D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-4
Oss D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 3-1
Zwart-Wit D2 (O) Zwart-Wit D3 0-3
Den Bosch D4 Den Bosch D3 2-3
Warande D2 (O) Tilburg D4 1-2
DES D2 (O) Goirle D2 (O) 0-3
zondag 23 september 2018
Rosmalen D2 (O) Goirle D2 (O) 0-1
Tilburg D4 Oss D2 (O) 1-3
Warande D2 (O) DES D2 (O) 4-3
Den Bosch D3 Liberty D2 (O) 3-0
Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 3-2
Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 1-3
zondag 30 september 2018
Liberty D2 (O) Zwart-Wit D3 1-3
Goirle D2 (O) Den Bosch D3 1-2
DES D2 (O) Rosmalen D2 (O) 3-1
Oss D2 (O) Warande D2 (O) 6-2
Zwart-Wit D2 (O) Tilburg D4 1-2
Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2 (O) 0-4
zondag 7 oktober 2018
Den Bosch D3 Rosmalen D2 (O) 5-3
Tilburg D4 Den Bosch D4 1-0
Warande D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-3
Oss D2 (O) DES D2 (O) 3-2
Zwart-Wit D3 Goirle D2 (O) 1-0
Berkel-Enschot D2 (O) Liberty D2 (O) 0-0
zondag 14 oktober 2018
Rosmalen D2 (O) Zwart-Wit D3 2-4
DES D2 (O) Den Bosch D3 3-4
Zwart-Wit D2 (O) Oss D2 (O) 3-6
Goirle D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 3-1
Den Bosch D4 Warande D2 (O) 2-3
Liberty D2 (O) Tilburg D4 0-9
zondag 28 oktober 2018
Tilburg D4 Goirle D2 (O) 6-1
Berkel-Enschot D2 (O) Rosmalen D2 (O) 3-2
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 0-4
Zwart-Wit D2 (O) DES D2 (O) 0-3
Warande D2 (O) Liberty D2 (O) 6-0
Oss D2 (O) Den Bosch D4 8-1
zondag 4 november 2018
DES D2 (O) Zwart-Wit D3 1-1
Den Bosch D4 Zwart-Wit D2 (O) 2-4
Liberty D2 (O) Oss D2 (O) 2-3
Goirle D2 (O) Warande D2 (O) 4-0
Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2 (O) 5-1
Rosmalen D2 (O) Tilburg D4 1-1
vrijdag 9 november 2018
Den Bosch D4 DES D2 (O) 0-3
zondag 11 november 2018
Tilburg D4 Den Bosch D3 5-0
Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D3 1-2
Warande D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-1
Zwart-Wit D2 (O) Liberty D2 (O) 4-0
Oss D2 (O) Goirle D2 (O) 2-0
zondag 18 november 2018
Den Bosch D3 Warande D2 (O) 3-3
Berkel-Enschot D2 (O) DES D2 (O) 2-1
Liberty D2 (O) Den Bosch D4 0-9
Zwart-Wit D3 Tilburg D4 0-4
Rosmalen D2 (O) Oss D2 (O) 2-3
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 0-1
zondag 25 november 2018
Tilburg D4 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2
DES D2 (O) Liberty D2 (O) 9-0
Zwart-Wit D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-2
Den Bosch D4 Goirle D2 (O) 2-0
Warande D2 (O) Zwart-Wit D3 0-1
Oss D2 (O) Den Bosch D3 2-3
zondag 17 maart 2019
Tilburg D4 Warande D2 (O) 2-2
Berkel-Enschot D2 (O) Oss D2 (O) 0-2
Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2 (O) 1-2
Goirle D2 (O) DES D2 (O) 2-1
Rosmalen D2 (O) Liberty D2 (O) 3-2
Den Bosch D3 Den Bosch D4 3-3
zondag 24 maart 2019
Goirle D2 (O) Rosmalen D2 (O) 1-0
Zwart-Wit D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 0-1
Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 4-0
Liberty D2 (O) Den Bosch D3 0-5
Oss D2 (O) Tilburg D4 0-3
DES D2 (O) Warande D2 (O) 3-2
zondag 31 maart 2019
Berkel-Enschot D2 (O) Den Bosch D4 1-2
Tilburg D4 Zwart-Wit D2 (O) 2-1
Zwart-Wit D3 Liberty D2 (O) 5-0
Den Bosch D3 Goirle D2 (O) 2-3
Warande D2 (O) Oss D2 (O) 0-4
zondag 7 april 2019
DES D2 (O) Oss D2 (O) 2-2
Zwart-Wit D2 (O) Warande D2 (O) 2-1
Den Bosch D4 Tilburg D4 4-5
Liberty D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 3-4
Goirle D2 (O) Zwart-Wit D3 2-1
Rosmalen D2 (O) Den Bosch D3 2-3
vrijdag 12 april 2019
Rosmalen D2 (O) DES D2 (O) 1-4
zondag 14 april 2019
Tilburg D4 Liberty D2 (O) 11-0
Warande D2 (O) Den Bosch D4 0-3
Oss D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 1-0
Den Bosch D3 DES D2 (O) 2-4
Zwart-Wit D3 Rosmalen D2 (O) 1-1
Berkel-Enschot D2 (O) Goirle D2 (O) 2-2
zondag 5 mei 2019
Den Bosch D3 Zwart-Wit D3 2-1
Goirle D2 (O) Tilburg D4 1-2
Rosmalen D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 1-2
Liberty D2 (O) Warande D2 (O) 2-9
Den Bosch D4 Oss D2 (O) 1-4
DES D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 4-6
zondag 12 mei 2019
Berkel-Enschot D2 (O) Den Bosch D3 0-0
Tilburg D4 Rosmalen D2 (O) 6-1
Zwart-Wit D3 DES D2 (O) 0-3
Zwart-Wit D2 (O) Den Bosch D4 3-2
Warande D2 (O) Goirle D2 (O) 3-1
zondag 19 mei 2019
Liberty D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 3-4
Rosmalen D2 (O) Warande D2 (O) 1-1