Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tijs Verhulst

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Breda H6 DES H3 9:15
Zwart-Wit H5 Tilburg H8 10:30
Breda H9 Gilze-Rijen H2 14:00
Were Di H7 Walcheren H1 14:45
Shot H4 Liberty H3 14:45
Prinsenbeek H3 Goirle H3 15:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Shot H4 4 12 4 0 0 25 1 0
2 Walcheren H1 4 12 4 0 0 18 6 0
3 Breda H6 4 12 4 0 0 12 3 0
4 Zwart-Wit H5 3 9 3 0 0 15 0 0
5 Were Di H7 3 6 2 0 1 7 6 0
6 Gilze-Rijen H2 4 4 1 1 2 9 9 0
7 DES H3 3 4 1 1 1 8 9 0
8 Tilburg H8 4 3 1 0 3 6 12 0
9 Breda H9 4 3 1 0 3 1 14 0
10 Liberty H3 4 0 0 0 4 5 12 0
11 Goirle H3 3 0 0 0 3 1 11 0
12 Prinsenbeek H3 4 0 0 0 4 0 24 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt SHOT H4 14:45 uit
16 okt Hockeyclub Prinsenbeek H3 12:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
30 okt BH&BC Breda H9 16:15 uit
6 nov M.H.C. Goirle H3 14:45 thuis - Verbunt Hockey veld
13 nov HC Gilze Rijen H2 16:30 thuis - Jumbo-Dongen veld
20 nov HC Tilburg H8 n.n.b uit
27 nov MHC DES H3 12:30 thuis - Verbunt Hockey veld
5 mrt HC Walcheren H1 n.n.b thuis
12 mrt Were Di Tilburg H7 n.n.b uit
19 mrt BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
26 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 n.n.b uit
2 apr SHOT H4 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub Prinsenbeek H3 n.n.b uit
23 apr BH&BC Breda H9 n.n.b thuis
14 mei M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
21 mei HC Gilze Rijen H2 n.n.b uit
4 jun HC Tilburg H8 n.n.b thuis
11 jun MHC DES H3 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
DES H3 Tilburg H8 (3-2)final
Were Di H7 Goirle H3 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H5 Prinsenbeek H3 (10-0)final
Shot H4 Gilze-Rijen H2 (4-1)scheduled
Walcheren H1 Liberty H3 (3-0)scheduled
Breda H6 Breda H9 (4-0)scheduled
zondag 18 september 2022
Goirle H3 Breda H6 (0-3)scheduled
Gilze-Rijen H2 DES H3 (2-2)final
Prinsenbeek H3 Shot H4 (0-9)scheduled
Tilburg H8 Walcheren H1 (1-7)final
Liberty H3 Were Di H7 (2-3)final
Breda H9 Zwart-Wit H5 (0-3)scheduled
zondag 25 september 2022
Zwart-Wit H5 Goirle H3 (2-1)scheduled
Shot H4 Breda H9 (7-0)scheduled
Prinsenbeek H3 Gilze-Rijen H2 (0-4)scheduled
Walcheren H1 DES H3 (5-3)final
Were Di H7 Tilburg H8 (1-3)final
Breda H6 Liberty H3 (4-3)scheduled
zondag 2 oktober 2022
Liberty H3 Zwart-Wit H5 (0-2)scheduled
DES H3 Were Di H7 (6-2)scheduled
Goirle H3 Shot H4 (0-5)scheduled
Gilze-Rijen H2 Walcheren H1 (2-3)scheduled
Tilburg H8 Breda H6 (0-1)scheduled
Breda H9 Prinsenbeek H3 (1-0)scheduled