Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tim Hageman

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Warande H3 Pelikaan H2 13:00
Tilburg H5 Breda H5 13:00
Push H5 DDHC H2 13:45
HSD H1 Tilburg H6 14:30
Rapide H1 Warande H4 14:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Warande H4 4 9 3 0 1 26 14 0
2 Breda H5 4 9 3 0 1 19 7 0
3 Push H5 4 9 3 0 1 15 9 0
4 HSD H1 3 6 2 0 1 6 8 0
5 DDHC H2 4 6 2 0 2 14 20 0
6 Liberty H2 4 5 1 2 1 10 10 0
7 Tilburg H5 3 4 1 1 1 12 7 0
8 Warande H3 3 3 1 0 2 5 6 0
9 Tilburg H6 3 3 1 0 2 11 14 0
10 Rapide H1 3 1 0 1 2 5 16 0
11 Tilburg H7 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Pelikaan H2 3 0 0 0 3 6 18 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 okt Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 12:45 thuis - Verbunt Hockey veld
30 okt HC Tilburg H6 10:45 thuis - Verbunt Hockey veld
6 nov BH&BC Breda H5 16:30 uit
13 nov R.M.H.C. de Pelikaan H2 14:45 thuis - Verbunt Hockey veld
20 nov DDHC H2 n.n.b uit
27 nov MHC De Warande H4 10:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
5 mrt MHC Rapide H1 n.n.b thuis
12 mrt B.H.V. Push H5 n.n.b uit
19 mrt MHC De Warande H3 n.n.b thuis
26 mrt HC Tilburg H5 n.n.b uit
16 apr Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 n.n.b uit
23 apr HC Tilburg H6 n.n.b uit
14 mei BH&BC Breda H5 n.n.b thuis
21 mei R.M.H.C. de Pelikaan H2 n.n.b uit
4 jun DDHC H2 n.n.b thuis
11 jun MHC De Warande H4 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
DDHC H2 Pelikaan H2 (4-2)final
Tilburg H5 Tilburg H6 (7-1)scheduled
Warande H4 Breda H5 (2-6)scheduled
Push H5 HSD H1 (6-2)scheduled
Rapide H1 Liberty H2 (3-3)final
zondag 18 september 2022
Liberty H2 Push H5 (1-2)final
Breda H5 Rapide H1 (6-1)scheduled
Tilburg H6 DDHC H2 (7-1)final
HSD H1 Warande H3 (2-1)scheduled
Pelikaan H2 Warande H4 (3-8)final
zondag 25 september 2022
Warande H4 DDHC H2 (10-2)final
Warande H3 Liberty H2 (1-2)scheduled
Tilburg H5 HSD H1 (1-2)scheduled
Push H5 Breda H5 (1-5)scheduled
zondag 2 oktober 2022
Tilburg H6 Warande H4 (3-6)final
Liberty H2 Tilburg H5 (4-4)scheduled
DDHC H2 Rapide H1 (7-1)final
Pelikaan H2 Push H5 (1-6)final
Breda H5 Warande H3 (2-3)scheduled