Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Fenne van den Bos
Coach Wendy Verbunt-van Roode
Aanvoerder Marleen Vulto

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Tempo D30-2 Rapid D30-1 0:00
Tempo D30-1 Den Bosch D30-2 0:00
Were Di D30-2 Push D30-2 9:00
Were Di D30-1 Prinsenbeek D30-1 10:30
Liberty D30-1 Etten-Leur D30-1 10:45
Push D30-1 Breda D30-3 15:15

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty D30-1 4 12 4 0 0 26 0 0
2 Etten-Leur D30-1 4 12 4 0 0 12 1 0
3 Rapid D30-1 4 9 3 0 1 6 8 0
4 Push D30-1 4 7 2 1 1 5 2 0
5 Were Di D30-2 3 6 2 0 1 7 2 0
6 Push D30-2 4 4 1 1 2 6 6 0
7 Tempo D30-2 4 4 1 1 2 6 9 0
8 Den Bosch D30-2 4 4 1 1 2 4 7 0
9 Were Di D30-1 4 4 1 1 2 4 7 0
10 Tempo D30-1 2 1 0 1 1 3 4 0
11 Breda D30-3 3 0 0 0 3 1 16 0
12 Prinsenbeek D30-1 4 0 0 0 4 0 18 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HC Etten-Leur D30-1 10:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
16 okt B.H.V. Push D30-2 14:00 uit
30 okt Were Di Tilburg D30-1 13:30 uit
6 nov MHC Tempo D30-1 10:45 thuis - Verbunt Hockey veld
13 nov B.H.V. Push D30-1 n.n.b uit
20 nov MHC Tempo D30-2 12:30 thuis - Verbunt Hockey veld
27 nov Were Di Tilburg D30-2 10:45 uit
5 mrt G.H.C. RAPID D30-1 n.n.b uit
12 mrt BH&BC Breda D30-3 n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D30-2 n.n.b uit
26 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D30-1 n.n.b thuis
2 apr HC Etten-Leur D30-1 n.n.b uit
16 apr B.H.V. Push D30-2 n.n.b thuis
23 apr Were Di Tilburg D30-1 n.n.b thuis
14 mei MHC Tempo D30-1 n.n.b uit
21 mei B.H.V. Push D30-1 n.n.b thuis
4 jun MHC Tempo D30-2 n.n.b uit
11 jun Were Di Tilburg D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Were Di D30-1 Were Di D30-2 (0-4)final
Etten-Leur D30-1 Breda D30-3 (6-1)scheduled
Push D30-1 Push D30-2 (0-0)final
Liberty D30-1 Rapid D30-1 (5-0)final
Tempo D30-1 Tempo D30-2 (2-2)final
Prinsenbeek D30-1 Den Bosch D30-2 (0-3)final
zondag 18 september 2022
Tempo D30-2 Push D30-1 (0-2)final
Rapid D30-1 Were Di D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Breda D30-3 Liberty D30-1 (0-8)scheduled
zondag 25 september 2022
Were Di D30-1 Breda D30-3 (2-0)scheduled
Tempo D30-1 Rapid D30-1 (1-2)final
Push D30-1 Were Di D30-2 (2-0)final
Tempo D30-2 Push D30-2 (4-2)final
Liberty D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Etten-Leur D30-1 Prinsenbeek D30-1 (3-0)scheduled
dinsdag 27 september 2022
Den Bosch D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
zondag 2 oktober 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-2 (3-0)final
Prinsenbeek D30-1 Liberty D30-1 (0-8)final
Rapid D30-1 Push D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-2)final
Den Bosch D30-2 Were Di D30-1 (1-1)final