Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Fleur Akkermans
Aanvoerder Leonie van der Meijden

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D5 DDHC D2 10:30
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 11:00
Push D8 Teteringen D2 12:00
Liberty D3 Etten-Leur D5 12:45
Breda D4 Push D7 13:00
Breda D6 Breda D5 16:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push D7 4 10 3 1 0 12 3 0
2 Etten-Leur D5 4 9 3 0 1 5 3 0
3 Push D8 4 8 2 2 0 9 7 0
4 Walcheren D3 4 7 2 1 1 6 5 0
5 Breda D5 4 7 2 1 1 10 10 0
6 Liberty D3 4 6 2 0 2 10 10 0
7 Teteringen D2 4 6 2 0 2 10 11 0
8 Zwart-Wit D5 4 4 1 1 2 7 7 0
9 Breda D4 4 4 1 1 2 6 9 0
10 Breda D6 4 3 1 0 3 7 7 0
11 DDHC D2 4 2 0 2 2 7 11 0
12 Zwart-Wit D6 4 1 0 1 3 5 11 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HC Etten-Leur D5 12:45 thuis - Verbunt Hockey veld
16 okt BH&BC Breda D5 11:30 uit
30 okt B.H.V. Push D7 10:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
6 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b uit
13 nov HC Walcheren D3 12:45 thuis - Verbunt Hockey veld
20 nov BH&BC Breda D4 n.n.b uit
27 nov BH&BC Breda D6 12:30 thuis - Jumbo-Dongen veld
5 mrt DDHC D2 n.n.b uit
12 mrt B.H.V. Push D8 n.n.b thuis
19 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b uit
26 mrt MHCT D2 n.n.b thuis
2 apr HC Etten-Leur D5 n.n.b uit
16 apr BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
23 apr B.H.V. Push D7 n.n.b uit
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b thuis
21 mei HC Walcheren D3 n.n.b uit
4 jun BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
11 jun BH&BC Breda D6 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Push D7 Breda D5 (7-1)scheduled
Walcheren D3 Teteringen D2 (3-1)final
Liberty D3 DDHC D2 (3-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Etten-Leur D5 (0-1)scheduled
Breda D6 Push D8 (1-2)scheduled
Breda D4 Zwart-Wit D5 (1-0)scheduled
zondag 18 september 2022
Breda D5 Zwart-Wit D6 (4-0)scheduled
DDHC D2 Push D7 (0-2)final
Push D8 Liberty D3 (3-2)scheduled
Teteringen D2 Breda D4 (5-2)scheduled
Etten-Leur D5 Walcheren D3 (0-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Breda D6 (3-1)scheduled
zondag 25 september 2022
Breda D4 Etten-Leur D5 (1-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2 (4-0)final
Zwart-Wit D6 Push D7 (1-2)scheduled
Walcheren D3 Breda D5 (1-3)final
Push D8 DDHC D2 (2-2)scheduled
Liberty D3 Zwart-Wit D5 (3-2)final
zondag 2 oktober 2022
DDHC D2 Zwart-Wit D6 (4-4)final
Teteringen D2 Liberty D3 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D8 (2-2)final
Push D7 Walcheren D3 (1-1)final
Breda D5 Breda D4 (2-2)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D6 (2-1)final