Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Fien van de Pol
Coach Pieter 't Hart
Coach Martijn Verburgh
Trainer Pieter 't Hart
Aanvoerder Lieske Trommelen

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Wateringse veld D1 Ypenburg D1 12:30
Liberty D1 Ommoord D1 12:45
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 12:45
Woerden D1 HDS D1 12:45
Prinsenbeek D1 Voorne D1 12:45
Bleiswijk D1 Derby D1 12:45

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty D1 4 10 3 1 0 16 5 0
2 Derby D1 4 10 3 1 0 9 3 0
3 Pijnacker D1 4 9 3 0 1 14 5 0
4 HDS D1 4 8 2 2 0 6 4 0
5 Ypenburg D1 4 7 2 1 1 8 5 0
6 Woerden D1 4 5 1 2 1 17 16 0
7 Ommoord D1 4 4 1 1 2 5 8 0
8 Voorne D1 4 4 1 1 2 6 13 0
9 Prinsenbeek D1 4 3 1 0 3 8 17 0
10 Wateringse veld D1 4 3 0 3 1 7 8 0
11 Bleiswijk D1 4 1 0 1 3 6 12 0
12 Spijkenisse D1 4 1 0 1 3 2 8 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt OMHC D1 12:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
16 okt H.C. Derby D1 12:45 uit
30 okt HV Spijkenisse D1 12:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
6 nov HC Pijnacker D1 12:45 uit
13 nov HV Bleiswijk D1 12:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
20 nov HDS D1 12:45 thuis - Jumbo-Dongen veld
27 nov Hockey Club Wateringse Veld D1 12:30 uit
12 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D1 n.n.b uit
19 mrt MHC Woerden D1 n.n.b thuis
26 mrt HC Voorne D1 n.n.b uit
2 apr HC Ypenburg D1 n.n.b thuis
16 apr OMHC D1 n.n.b uit
23 apr H.C. Derby D1 n.n.b thuis
14 mei HV Spijkenisse D1 n.n.b uit
21 mei HC Pijnacker D1 n.n.b thuis
4 jun HV Bleiswijk D1 n.n.b uit
11 jun HDS D1 n.n.b uit
18 jun Hockey Club Wateringse Veld D1 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Wateringse veld D1 HDS D1 (1-1)final
Liberty D1 Prinsenbeek D1 (4-0)final
Bleiswijk D1 Woerden D1 (5-5)scheduled
Pijnacker D1 Voorne D1 (7-1)final
Spijkenisse D1 Ypenburg D1 (0-3)final
Derby D1 Ommoord D1 (3-0)final
zondag 18 september 2022
Ommoord D1 Spijkenisse D1 (1-1)final
Ypenburg D1 Pijnacker D1 (1-2)final
Voorne D1 Bleiswijk D1 (2-0)scheduled
Woerden D1 Liberty D1 (1-5)final
Prinsenbeek D1 Wateringse veld D1 (3-2)final
HDS D1 Derby D1 (1-1)final
zondag 25 september 2022
Wateringse veld D1 Woerden D1 (2-2)scheduled
Liberty D1 Voorne D1 (4-1)final
Bleiswijk D1 Ypenburg D1 (0-1)scheduled
Pijnacker D1 Ommoord D1 (3-0)final
Spijkenisse D1 Derby D1 (0-2)final
Prinsenbeek D1 HDS D1 (1-2)final
zondag 2 oktober 2022
Derby D1 Pijnacker D1 (3-2)final
Ommoord D1 Bleiswijk D1 (4-1)scheduled
Ypenburg D1 Liberty D1 (3-3)final
Voorne D1 Wateringse veld D1 (2-2)final
Woerden D1 Prinsenbeek D1 (9-4)scheduled
HDS D1 Spijkenisse D1 (2-1)final