Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sander Storm
Aanvoerder Tim Hageman

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Breda H5 Goirle H3 16:35
Breda H6 Tilburg H9 14:30
Liberty H3 Etten-Leur H2-O 12:15
Pelikaan H2 Liberty H2-O 12:45
Zwart-Wit H5 Rapide H1 13:00

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapide H1 5 13 4 1 0 20 3 0
2 Liberty H2 5 10 3 1 1 20 7 0
3 Breda H6 5 10 3 1 1 17 14 0
4 Pelikaan H2 5 9 3 0 2 21 12 0
5 Etten-Leur H2 5 9 3 0 2 15 15 0
6 Breda H5 5 6 2 0 3 11 14 0
7 Tilburg H9 5 6 2 0 3 13 18 0
8 Liberty H3 5 4 1 1 3 13 22 0
9 Zwart-Wit H5 5 3 1 0 4 13 20 0
10 Goirle H3 5 3 1 0 4 7 25 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt R.M.H.C. de Pelikaan H2 12:45 uit
7 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 16:15 thuis - TrueWood veld
14 nov BH&BC Breda H6 11:00 uit
21 nov BH&BC Breda H5 14:30 thuis - TrueWood veld
28 nov HC Etten-Leur H2 11:00 thuis - Verbunt Hockey veld
20 mrt M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
27 mrt HC Tilburg H9 n.n.b thuis
3 apr MHC Rapide H1 n.n.b uit
10 apr MHC Liberty H3 n.n.b uit
24 apr R.M.H.C. de Pelikaan H2 n.n.b thuis
15 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 n.n.b uit
22 mei BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
12 jun BH&BC Breda H5 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 12 september 2021
Tilburg H9 Liberty H3 2-5
Etten-Leur H2-O Liberty H2-O 2-7
Rapide H1 Goirle H3 9-0
Breda H5 Pelikaan H2 0-5
Breda H6 Zwart-Wit H5 4-2
zondag 19 september 2021
Zwart-Wit H5 Breda H5 0-3
Liberty H2-O Goirle H3 4-0
Rapide H1 Tilburg H9 2-1
Liberty H3 Breda H6 4-4
zondag 26 september 2021
Goirle H3 Pelikaan H2 0-6
Breda H5 Breda H6 3-5
Rapide H1 Liberty H3 4-0
Tilburg H9 Liberty H2-O 2-1
Etten-Leur H2-O Zwart-Wit H5 2-3
vrijdag 1 oktober 2021
Pelikaan H2 Etten-Leur H2-O 3-5
zondag 3 oktober 2021
Zwart-Wit H5 Goirle H3 4-6
Pelikaan H2 Tilburg H9 6-3
Liberty H3 Breda H5 2-5
Liberty H2-O Rapide H1 1-1
Breda H6 Etten-Leur H2-O 2-4
zondag 10 oktober 2021
Rapide H1 Pelikaan H2 4-1
Etten-Leur H2-O Breda H5 2-0
Goirle H3 Breda H6 1-2
Tilburg H9 Zwart-Wit H5 5-4
Liberty H2-O Liberty H3 7-2