Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Patrick Spijkers
Coach Martin Oomes
Coach Patrick Spijkers

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Breda D4 Push D8 12:40
DDHC D2-O Etten-Leur D5 10:45
Liberty D4 Liberty D3 12:45
Pelikaan D3 Walcheren D2-O 14:45
Push D7 Made D1 15:15
Teteringen D2-O Zwart-Wit D5 10:30

Teamsponsor

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty D3 6 18 6 0 0 33 4 0
2 Pelikaan D3 6 18 6 0 0 25 5 0
3 Push D8 6 12 4 0 2 22 11 0
4 Made D1 6 12 4 0 2 18 8 0
5 DDHC D2 6 10 3 1 2 15 10 0
6 Teteringen D2 6 9 3 0 3 20 10 0
7 Liberty D4 6 9 3 0 3 15 11 0
8 Breda D4 6 6 2 0 4 7 16 0
9 Walcheren D2 6 4 1 1 4 10 19 0
10 Etten-Leur D5 6 4 1 1 4 8 21 0
11 Push D7 6 3 1 0 5 7 30 0
12 Zwart-Wit D5 6 1 0 1 5 5 40 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt MHC Liberty D3 12:45 thuis - TrueWood veld
7 nov MHC Made D1 12:00 uit
14 nov B.H.V. Push D8 12:45 thuis - Verbunt Hockey veld
21 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b uit
28 nov HC Walcheren D2 12:45 thuis - TrueWood veld
13 mrt HC Etten-Leur D5 n.n.b thuis
20 mrt DDHC D2 n.n.b uit
27 mrt R.M.H.C. de Pelikaan D3 n.n.b thuis
3 apr MHCT D2 n.n.b uit
10 apr BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
24 apr B.H.V. Push D7 n.n.b uit
8 mei MHC Liberty D3 n.n.b uit
15 mei MHC Made D1 n.n.b thuis
22 mei B.H.V. Push D8 n.n.b uit
29 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b thuis
12 jun HC Walcheren D2 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 12 september 2021
Teteringen D2-O Liberty D3 1-2
Pelikaan D3 Breda D4 4-0
DDHC D2-O Push D7 2-3
Etten-Leur D5 Liberty D4 1-4
Walcheren D2-O Made D1 1-3
Zwart-Wit D5 Push D8 0-9
zondag 19 september 2021
Liberty D3 Zwart-Wit D5 11-0
Liberty D4 DDHC D2-O 1-3
Push D7 Pelikaan D3 0-3
Breda D4 Teteringen D2-O 0-4
Made D1 Etten-Leur D5 6-0
Push D8 Walcheren D2-O 5-0
zondag 26 september 2021
Etten-Leur D5 Push D8 1-3
DDHC D2-O Made D1 2-0
Breda D4 Liberty D3 1-3
Pelikaan D3 Liberty D4 3-1
Walcheren D2-O Zwart-Wit D5 5-0
Teteringen D2-O Push D7 7-0
zondag 3 oktober 2021
Liberty D3 Walcheren D2-O 6-0
Liberty D4 Teteringen D2-O 2-1
Made D1 Pelikaan D3 2-3
Push D7 Breda D4 2-4
Push D8 DDHC D2-O 2-1
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 3-3
zondag 10 oktober 2021
Etten-Leur D5 Walcheren D2-O 2-1
Push D7 Liberty D3 1-7
Breda D4 Liberty D4 2-0
DDHC D2-O Zwart-Wit D5 4-1
Teteringen D2-O Made D1 2-4
Pelikaan D3 Push D8 4-1
zondag 17 oktober 2021
Made D1 Breda D4 3-0
Liberty D4 Push D7 7-1
Liberty D3 Etten-Leur D5 4-1
Walcheren D2-O DDHC D2-O 3-3
Zwart-Wit D5 Pelikaan D3 1-8
donderdag 21 oktober 2021
Push D8 Teteringen D2-O 2-5