Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Leonie van der Meijden
Coach Edwin van Os
Trainer Roel Seegers
Trainer Jill Voskuil
Aanvoerder Fleur Akkermans

Aankomende Speelronde

 
DINSDAG 26 OKTOBER 2021
Thuis Uit Aanvang
Tilburg D6 Prinsenbeek D2-O 20:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Etten-Leur D4 6 18 6 0 0 19 1 0
2 Breda D3 6 13 4 1 1 17 8 0
3 Warande D3 6 11 3 2 1 16 11 0
4 Pelikaan D2 6 11 3 2 1 12 9 0
5 Liberty D2 6 11 3 2 1 15 14 0
6 Goirle D3 6 9 4 0 2 12 10 3
7 Tilburg D5 6 9 2 3 1 18 11 0
8 Push D6 6 4 1 1 4 9 15 0
9 Prinsenbeek D2 5 3 1 0 4 8 16 0
10 Push D5 6 3 1 0 5 5 16 0
11 Zwart-Wit D4 6 2 0 2 4 4 11 0
12 Tilburg D6 5 1 0 1 4 5 18 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt M.H.C. Goirle D3 14:15 thuis - Verbunt Hockey veld
7 nov HC Tilburg D6 12:15 uit
14 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4 12:45 thuis - TrueWood veld
21 nov HC Tilburg D5 n.n.b uit
28 nov HC Etten-Leur D4 16:15 thuis - TrueWood veld
13 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D2 n.n.b thuis
20 mrt B.H.V. Push D6 n.n.b uit
27 mrt R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b uit
3 apr B.H.V. Push D5 n.n.b thuis
10 apr MHC De Warande D3 n.n.b uit
24 apr BH&BC Breda D3 n.n.b thuis
8 mei M.H.C. Goirle D3 n.n.b uit
15 mei HC Tilburg D6 n.n.b thuis
22 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4 n.n.b uit
29 mei HC Tilburg D5 n.n.b thuis
12 jun HC Etten-Leur D4 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 12 september 2021
Tilburg D6 Goirle D3 2-3
Tilburg D5 Warande D3 3-3
Zwart-Wit D4 Breda D3 0-4
Push D6 Pelikaan D2-O 1-1
Etten-Leur D4 Push D5 5-0
zondag 19 september 2021
Breda D3 Tilburg D5 2-2
Warande D3 Etten-Leur D4 1-4
Push D5 Prinsenbeek D2-O 3-2
Liberty D2-O Push D6 3-2
Pelikaan D2-O Tilburg D6 3-1
zondag 26 september 2021
Liberty D2-O Pelikaan D2-O 2-2
Push D6 Push D5 3-2
Prinsenbeek D2-O Warande D3 1-4
Etten-Leur D4 Breda D3 3-0
Tilburg D5 Goirle D3 2-3
Zwart-Wit D4 Tilburg D6 2-2
zondag 3 oktober 2021
Tilburg D6 Tilburg D5 0-6
Goirle D3 Etten-Leur D4 0-2
Warande D3 Push D6 3-0
Breda D3 Prinsenbeek D2-O 4-1
Push D5 Liberty D2-O 0-2
Pelikaan D2-O Zwart-Wit D4 2-1
donderdag 7 oktober 2021
Goirle D3 Zwart-Wit D4 1-0
zondag 10 oktober 2021
Tilburg D5 Zwart-Wit D4 1-1
Liberty D2-O Warande D3 3-3
Etten-Leur D4 Tilburg D6 4-0
Push D5 Pelikaan D2-O 0-2
Push D6 Breda D3 1-2
Prinsenbeek D2-O Goirle D3 2-1
zondag 17 oktober 2021
Warande D3 Push D5 2-0
Breda D3 Liberty D2-O 5-1
Goirle D3 Push D6 4-2
Pelikaan D2-O Tilburg D5 2-4
Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 0-1
zondag 24 oktober 2021
Prinsenbeek D2-O Liberty D2-O 2-4