Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sander Storm
Aanvoerder Tim Hageman

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H6 Goirle H3 9:30
Breda H6 Liberty H3 11:15
Vlijmen H2-O Shot H3 12:45
Waalwijk H3 Breda H5 10:15
Zwart-Wit H6 Were Di H8 9:00
Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 9:00

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Waalwijk H3 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Berkel-Enschot H6 4 7 2 1 1 13 15 0
3 Breda H6 4 7 2 1 1 16 19 0
4 Liberty H3 3 6 2 0 1 11 3 0
5 Breda H5 4 5 1 2 1 11 9 0
6 Shot H3 4 5 1 2 1 7 9 0
7 Were Di H8 3 4 1 1 1 13 10 0
8 Zwart-Wit H6 3 3 1 0 2 6 7 0
9 Zwart-Wit H7 3 3 1 0 2 6 11 0
10 Hilvarenbeek H1 3 1 1 1 1 17 14 3
11 Goirle H3 2 1 0 1 1 3 5 0
12 Vlijmen H2 4 1 0 1 3 3 17 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt BH&BC Breda H6 11:15 uit
11 okt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7 16:15 thuis - TrueWood veld
16 okt M.H.C. Goirle H3 20:30 thuis - Verbunt Hockey veld
25 okt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 n.n.b uit
1 nov HC Waalwijk H3 n.n.b thuis
8 nov Were Di Tilburg H8 n.n.b uit
15 nov Hockeyclub Hilvarenbeek H1 n.n.b thuis
22 nov BH&BC Breda H5 n.n.b uit
7 mrt SHOT H3 n.n.b thuis
14 mrt M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
21 mrt Berkel Enschot H6 n.n.b thuis
28 mrt VMHC H2 n.n.b uit
11 apr BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
18 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7 n.n.b uit
25 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 n.n.b thuis
16 mei HC Waalwijk H3 n.n.b uit
30 mei Were Di Tilburg H8 n.n.b thuis
6 jun Hockeyclub Hilvarenbeek H1 n.n.b uit
13 jun BH&BC Breda H5 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Berkel-Enschot H6 Were Di H8 2-6
Vlijmen H2-O Waalwijk H3 0-5
Breda H6 Zwart-Wit H6 2-1
Zwart-Wit H7 Breda H5 2-5
Shot H3 Liberty H3 0-4
zondag 13 september 2020
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H6 5-6
Were Di H8 Vlijmen H2-O 2-2
Waalwijk H3 Breda H6 6-1
Zwart-Wit H6 Zwart-Wit H7 2-3
Breda H5 Shot H3 (2-2)TEMP_RESULT
zondag 20 september 2020
Zwart-Wit H7 Waalwijk H3 1-4
Breda H6 Were Di H8 6-5
Goirle H3 Shot H3 1-3
Berkel-Enschot H6 Liberty H3 3-2
Vlijmen H2-O Hilvarenbeek H1 1-5
Zwart-Wit H6 Breda H5 3-2
zondag 27 september 2020
Liberty H3 Vlijmen H2-O 5-0
Shot H3 Berkel-Enschot H6 2-2
Hilvarenbeek H1 Breda H6 7-7
Breda H5 Goirle H3 2-2