Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sipke Berk

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H3 Etten-Leur H2 14:30
Gilze-Rijen H2-O Zwart-Wit H3 12:00
Liberty H2-O Push H4 10:45
Prinsenbeek H2-O Breda H3 11:00
Rapid H3 Push H3 10:45
Were Di H5 DDHC H2-O 16:15

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Etten-Leur H2 4 12 4 0 0 15 1 0
2 Zwart-Wit H3 4 10 3 1 0 23 6 0
3 Rapid H3 4 9 3 0 1 12 6 0
4 Liberty H2 4 8 2 2 0 10 7 0
5 Push H4 4 7 2 1 1 18 10 0
6 Breda H3 4 7 2 1 1 16 10 0
7 Push H3 4 5 1 2 1 13 10 0
8 DDHC H2 4 3 1 0 3 11 16 0
9 Prinsenbeek H2 4 3 1 0 3 6 17 0
10 Etten-Leur H3 4 2 0 2 2 9 15 0
11 Gilze-Rijen H2 4 1 0 1 3 3 15 0
12 Were Di H5 4 0 0 0 4 2 25 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt B.H.V. Push H4 10:45 thuis - TrueWood veld
11 okt HC Etten-Leur H2 12:45 uit
25 okt BH&BC Breda H3 n.n.b thuis
1 nov DDHC H2 n.n.b uit
8 nov Were Di Tilburg H5 n.n.b thuis
15 nov Hockeyclub Prinsenbeek H2 11:00 uit
22 nov HC Etten-Leur H3 n.n.b thuis
7 mrt B.H.V. Push H3 n.n.b uit
14 mrt HC Gilze Rijen H2 n.n.b thuis
21 mrt G.H.C. RAPID H3 n.n.b uit
28 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H3 n.n.b thuis
11 apr B.H.V. Push H4 n.n.b uit
18 apr HC Etten-Leur H2 n.n.b thuis
25 apr BH&BC Breda H3 n.n.b uit
16 mei DDHC H2 n.n.b thuis
30 mei Were Di Tilburg H5 n.n.b uit
6 jun Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b thuis
13 jun HC Etten-Leur H3 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Liberty H2-O Push H3 3-3
Etten-Leur H3 Gilze-Rijen H2-O 3-3
Prinsenbeek H2-O Rapid H3 1-2
Were Di H5 Zwart-Wit H3 2-7
DDHC H2-O Push H4 3-4
Breda H3 Etten-Leur H2 0-3
zondag 13 september 2020
Rapid H3 Etten-Leur H3 2-1
Etten-Leur H2 DDHC H2-O 5-0
Push H4 Were Di H5 8-0
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2-O 8-1
Gilze-Rijen H2-O Liberty H2-O 0-1
Push H3 Breda H3 3-3
zondag 20 september 2020
Prinsenbeek H2-O Push H4 3-2
Were Di H5 Etten-Leur H2 0-2
Liberty H2-O Rapid H3 4-2
DDHC H2-O Breda H3 4-5
Push H3 Gilze-Rijen H2-O 5-0
Etten-Leur H3 Zwart-Wit H3 1-6
zondag 27 september 2020
Breda H3 Were Di H5 8-0
Etten-Leur H2 Prinsenbeek H2-O 5-1
Push H4 Etten-Leur H3 4-4
Zwart-Wit H3 Liberty H2-O 2-2
Push H3 DDHC H2-O 2-4
Rapid H3 Gilze-Rijen H2-O 6-0