Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Marijn Franken
Aanvoerder Roel Seegers

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 15 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
HSD H2 Olympia H1
Pelikaan H2 (O) Were Di H7
Push H7 Zwart-Wit H6
Rapide H1 Oudenbosch H1 14:45
Zwart-Wit H4 Breda H4

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit H4 10 27 9 0 1 47 13 0
2 Rapide H1 10 25 8 1 1 48 14 0
3 Breda H4 10 19 6 1 3 36 19 0
4 Zwart-Wit H6 10 18 6 0 4 37 40 0
5 Push H7 10 14 4 2 4 26 23 0
6 Pelikaan H2 10 13 4 1 5 32 27 0
7 Olympia H1 10 12 4 0 6 33 39 0
8 HSD H2 10 12 4 0 6 24 49 0
9 Were Di H7 10 10 3 1 6 31 48 0
10 Liberty H4 10 8 2 2 6 15 32 0
11 Oudenbosch H1 10 3 1 0 9 23 48 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mrt MHC Rapide H1 n.n.b thuis
29 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H4 n.n.b uit
5 apr BH&BC Breda H4 n.n.b thuis
19 apr Oudenbosch H1 n.n.b uit
3 mei R.M.H.C. de Pelikaan H2 n.n.b thuis
10 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 n.n.b uit
17 mei Were Di Tilburg H7 n.n.b thuis
24 mei MHC Olympia H1 n.n.b uit
7 jun B.H.V. Push H7 n.n.b thuis
14 jun Hockeyclub Schouwen Duiveland H2 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Pelikaan H2 (O) Liberty H4 1-2
Zwart-Wit H4 Zwart-Wit H6 6-1
Rapide H1 Breda H4 5-0
HSD H2 Were Di H7 5-3
Push H7 Olympia H1 3-8
zondag 15 september 2019
Breda H4 Zwart-Wit H4 3-1
Oudenbosch H1 Rapide H1 1-6
Zwart-Wit H6 Push H7 4-3
Were Di H7 Pelikaan H2 (O) 3-6
Olympia H1 HSD H2 1-2
zondag 22 september 2019
Rapide H1 Liberty H4 3-2
Breda H4 Zwart-Wit H6 7-1
Pelikaan H2 (O) Olympia H1 4-1
Zwart-Wit H4 Oudenbosch H1 4-3
HSD H2 Push H7 0-6
zondag 29 september 2019
Push H7 Pelikaan H2 (O) 2-1
Zwart-Wit H6 HSD H2 5-3
Were Di H7 Rapide H1 2-7
Oudenbosch H1 Breda H4 2-6
Liberty H4 Zwart-Wit H4 0-7
zondag 6 oktober 2019
Pelikaan H2 (O) HSD H2 10-3
Breda H4 Liberty H4 1-2
Rapide H1 Olympia H1 3-1
Oudenbosch H1 Zwart-Wit H6 4-6
Zwart-Wit H4 Were Di H7 6-0
zondag 13 oktober 2019
Were Di H7 Breda H4 2-6
Liberty H4 Oudenbosch H1 0-4
Push H7 Rapide H1 3-3
Zwart-Wit H6 Pelikaan H2 (O) 5-2
Olympia H1 Zwart-Wit H4 2-11
zondag 27 oktober 2019
Liberty H4 Zwart-Wit H6 3-6
Oudenbosch H1 Were Di H7 4-6
Rapide H1 HSD H2 11-0
Breda H4 Olympia H1 5-0
Zwart-Wit H4 Push H7 3-1
zondag 3 november 2019
HSD H2 Zwart-Wit H4 0-3
Pelikaan H2 (O) Rapide H1 1-4
Were Di H7 Liberty H4 2-2
Push H7 Breda H4 3-1
zondag 10 november 2019
Zwart-Wit H4 Pelikaan H2 (O) 3-1
Were Di H7 Zwart-Wit H6 6-3
Breda H4 HSD H2 5-1
Liberty H4 Olympia H1 2-4
zondag 17 november 2019
Rapide H1 Zwart-Wit H6 4-1
Pelikaan H2 (O) Breda H4 2-2
Olympia H1 Were Di H7 7-4
Push H7 Liberty H4 0-0
HSD H2 Oudenbosch H1 6-3
zondag 24 november 2019
Were Di H7 Push H7 3-2
Zwart-Wit H4 Rapide H1 3-2
Oudenbosch H1 Pelikaan H2 (O) 2-4
Liberty H4 HSD H2 2-4
Zwart-Wit H6 Olympia H1 5-2
donderdag 28 november 2019
Oudenbosch H1 Push H7 0-3
vrijdag 29 november 2019
Olympia H1 Oudenbosch H1 7-0