Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sander Storm
Trainer Tim Hageman
Aanvoerder Tim Hageman

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Goirle H3 Liberty H3 12:30
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H5 13:00
Shot H4 Waalwijk H3 10:45
Vlijmen H2 (O) Breda H5 14:30
Were Di H8 Breda H6 13:30
Zwart-Wit H7 Zwart-Wit H5 12:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit H5 9 27 9 0 0 40 17 0
2 Zwart-Wit H7 10 25 8 1 1 29 14 0
3 Breda H5 10 19 6 1 3 34 25 0
4 Berkel-Enschot H5 10 17 5 2 3 30 26 0
5 Waalwijk H3 10 16 5 1 4 44 31 0
6 Breda H6 10 16 5 1 4 39 36 0
7 Vlijmen H2 10 13 4 1 5 19 28 0
8 Liberty H3 9 11 3 2 4 23 19 0
9 Were Di H8 9 6 2 0 7 18 30 0
10 Hilvarenbeek H1 9 6 1 3 5 24 38 0
11 Shot H4 10 4 1 4 5 24 36 3
12 Goirle H3 10 2 0 2 8 18 42 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov M.H.C. Goirle H3 12:30 uit
15 mrt VMHC H2 n.n.b thuis
22 mrt Berkel Enschot H5 n.n.b uit
29 mrt BH&BC Breda H5 n.n.b thuis
5 apr HC Waalwijk H3 n.n.b uit
19 apr Hockeyclub Hilvarenbeek H1 n.n.b thuis
3 mei SHOT H4 n.n.b uit
10 mei BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
17 mei ZwartWit H5 n.n.b uit
24 mei ZwartWit H7 n.n.b thuis
7 jun Were Di Tilburg H8 n.n.b uit
14 jun M.H.C. Goirle H3 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Breda H5 Berkel-Enschot H5 (3-1)TEMP_RESULT
Zwart-Wit H5 Were Di H8 3-1
Breda H6 Goirle H3 8-0
Waalwijk H3 Vlijmen H2 (O) 7-1
Liberty H3 Shot H4 1-1
Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 4-1
zondag 15 september 2019
Vlijmen H2 (O) Liberty H3 0-4
Berkel-Enschot H5 Waalwijk H3 2-4
Were Di H8 Zwart-Wit H7 2-3
Goirle H3 Zwart-Wit H5 3-4
Hilvarenbeek H1 Breda H5 2-5
zondag 22 september 2019
Were Di H8 Hilvarenbeek H1 2-4
Zwart-Wit H7 Goirle H3 3-1
Zwart-Wit H5 Shot H4 5-2
Breda H6 Vlijmen H2 (O) 3-3
Waalwijk H3 Breda H5 4-5
Liberty H3 Berkel-Enschot H5 3-5
zondag 29 september 2019
Goirle H3 Were Di H8 2-4
Hilvarenbeek H1 Waalwijk H3 5-5
Shot H4 Zwart-Wit H7 2-2
Breda H5 Liberty H3 2-2
Berkel-Enschot H5 Breda H6 5-2
Vlijmen H2 (O) Zwart-Wit H5 2-4
zondag 6 oktober 2019
Liberty H3 Waalwijk H3 4-3
Were Di H8 Shot H4 4-0
Zwart-Wit H5 Berkel-Enschot H5 5-2
Zwart-Wit H7 Vlijmen H2 (O) 4-0
Breda H6 Breda H5 3-2
Goirle H3 Hilvarenbeek H1 3-3
zondag 13 oktober 2019
Berkel-Enschot H5 Zwart-Wit H7 3-1
Breda H5 Zwart-Wit H5 0-4
Waalwijk H3 Breda H6 7-2
Hilvarenbeek H1 Liberty H3 0-6
Vlijmen H2 (O) Were Di H8 5-3
Shot H4 Goirle H3 3-2
zondag 20 oktober 2019
Shot H4 Breda H6 3-5
zondag 27 oktober 2019
Were Di H8 Berkel-Enschot H5 0-3
Goirle H3 Vlijmen H2 (O) 0-3
Zwart-Wit H5 Waalwijk H3 7-3
Zwart-Wit H7 Breda H5 3-1
Breda H6 Liberty H3 3-2
Shot H4 Hilvarenbeek H1 5-5
zondag 3 november 2019
Hilvarenbeek H1 Breda H6 4-7
Breda H5 Were Di H8 7-1
Liberty H3 Zwart-Wit H5 0-2
Waalwijk H3 Zwart-Wit H7 1-2
Vlijmen H2 (O) Shot H4 3-1
Berkel-Enschot H5 Goirle H3 2-2
zondag 10 november 2019
Zwart-Wit H5 Breda H6 6-4
Zwart-Wit H7 Liberty H3 3-1
Vlijmen H2 (O) Hilvarenbeek H1 1-0
Were Di H8 Waalwijk H3 1-3
Shot H4 Berkel-Enschot H5 5-5
Goirle H3 Breda H5 3-5
zondag 17 november 2019
Waalwijk H3 Goirle H3 7-2
Breda H5 Shot H4 4-2
Berkel-Enschot H5 Vlijmen H2 (O) 2-1
Breda H6 Zwart-Wit H7 2-4