Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sipke Berk
Aanvoerder Tom Rijvers

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
DDHC H2 (O) Zwart-Wit H3 12:30
Etten-Leur H2 (O) Push H4 12:45
Gilze-Rijen H2 (O) Breda H3 12:35
Prinsenbeek H2 Were Di H5 11:00
Rapid H3 Push H3 12:15

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push H4 9 27 9 0 0 30 11 0
2 Etten-Leur H2 9 22 7 1 1 38 16 0
3 Liberty H2 10 20 6 2 2 27 24 0
4 Zwart-Wit H3 9 15 4 3 2 35 20 0
5 Breda H3 8 13 4 1 3 29 24 0
6 Rapid H3 9 12 3 3 3 28 27 0
7 Prinsenbeek H2 9 9 2 3 4 25 33 0
8 Were Di H5 8 7 2 1 5 22 32 0
9 Gilze-Rijen H2 9 6 2 0 7 19 34 0
10 Push H3 9 5 1 2 6 11 23 0
11 DDHC H2 9 3 1 0 8 25 45 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt ZwartWit H3 n.n.b thuis
22 mrt B.H.V. Push H4 n.n.b uit
29 mrt DDHC H2 n.n.b thuis
5 apr B.H.V. Push H3 n.n.b thuis
19 apr BH&BC Breda H3 n.n.b uit
3 mei HC Etten-Leur H2 n.n.b uit
10 mei Were Di Tilburg H5 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b uit
24 mei HC Gilze Rijen H2 n.n.b thuis
7 jun G.H.C. RAPID H3 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Were Di H5 Gilze-Rijen H2 (O) 4-3
Prinsenbeek H2 DDHC H2 (O) 4-3
Liberty H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 5-3
Breda H3 Rapid H3 5-3
Push H4 Zwart-Wit H3 2-1
zondag 15 september 2019
Etten-Leur H2 (O) Push H3 1-0
Rapid H3 Were Di H5 4-3
Zwart-Wit H3 Liberty H2 (O) 7-0
Gilze-Rijen H2 (O) Prinsenbeek H2 0-4
DDHC H2 (O) Push H4 1-5
woensdag 18 september 2019
Liberty H2 (O) Push H4 1-3
zondag 22 september 2019
Breda H3 Etten-Leur H2 (O) 1-6
Push H3 Zwart-Wit H3 3-3
Prinsenbeek H2 Rapid H3 3-3
Gilze-Rijen H2 (O) DDHC H2 (O) 5-2
zondag 29 september 2019
DDHC H2 (O) Liberty H2 (O) 2-5
Rapid H3 Gilze-Rijen H2 (O) 4-2
Zwart-Wit H3 Breda H3 3-3
Push H4 Push H3 2-0
Etten-Leur H2 (O) Were Di H5 6-0
woensdag 2 oktober 2019
Push H3 Liberty H2 (O) 1-2
zondag 6 oktober 2019
Breda H3 Push H4 2-3
Prinsenbeek H2 Etten-Leur H2 (O) 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 3-7
woensdag 9 oktober 2019
Rapid H3 DDHC H2 (O) 5-3
zondag 13 oktober 2019
Liberty H2 (O) Breda H3 3-0
Push H4 Were Di H5 2-1
Etten-Leur H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 6-1
DDHC H2 (O) Push H3 1-3
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2 5-1
zondag 27 oktober 2019
Gilze-Rijen H2 (O) Zwart-Wit H3 2-5
Prinsenbeek H2 Push H4 2-5
Rapid H3 Etten-Leur H2 (O) 2-3
Breda H3 Push H3 5-0
Were Di H5 Liberty H2 (O) 2-2
zondag 3 november 2019
DDHC H2 (O) Breda H3 3-5
Push H4 Gilze-Rijen H2 (O) 4-0
Push H3 Were Di H5 0-2
Liberty H2 (O) Prinsenbeek H2 4-3
Zwart-Wit H3 Rapid H3 2-2
zondag 10 november 2019
Etten-Leur H2 (O) DDHC H2 (O) 6-2
Gilze-Rijen H2 (O) Liberty H2 (O) 1-3
Prinsenbeek H2 Push H3 2-2
Rapid H3 Push H4 3-4
zondag 17 november 2019
Were Di H5 DDHC H2 (O) 7-8
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H2 (O) 2-4
Liberty H2 (O) Rapid H3 2-2
Push H3 Gilze-Rijen H2 (O) 2-5
Breda H3 Prinsenbeek H2 8-3