Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bas Leemans

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Culemborg H1 Spijkenisse H1 14:45
DDHC H1 Vianen H1
Gilze-Rijen H1 Liberty H1
Goes H1 Tempo '34 H1 14:30
Rapid H1 Walcheren H1
Vlijmen H1 Zevenbergen H1

Teamsponsor

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty H1 11 27 9 0 2 42 17 0
2 Tempo '34 H1 11 24 7 3 1 30 22 0
3 Vianen H1 11 23 7 2 2 34 23 0
4 Rapid H1 11 21 7 0 4 35 22 0
5 Goes H1 11 20 6 2 3 39 30 0
6 Culemborg H1 11 18 5 3 3 27 29 0
7 Spijkenisse H1 11 15 5 0 6 37 38 0
8 Gilze-Rijen H1 11 12 3 3 5 27 37 0
9 Zevenbergen H1 11 10 3 1 7 27 34 0
10 Vlijmen H1 11 9 3 0 8 30 37 0
11 DDHC H1 11 8 2 2 7 24 40 0
12 Walcheren H1 11 3 1 0 10 19 42 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Gilze Rijen H1 n.n.b uit
15 mrt G.H.C. RAPID H1 n.n.b thuis
22 mrt DDHC H1 n.n.b uit
29 mrt VMHC H1 n.n.b thuis
5 apr CMHC H1 n.n.b uit
19 apr HV Spijkenisse H1 n.n.b thuis
10 mei Hockeyclub Zevenbergen H1 n.n.b uit
17 mei MHC Vianen H1 n.n.b thuis
24 mei HC Walcheren H1 n.n.b uit
7 jun GMHC Goes H1 14:45 uit
14 jun R.G.H.C. Tempo '34 H1 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Tempo '34 H1 Goes H1 4-4
Zevenbergen H1 Vlijmen H1 2-1
Vianen H1 DDHC H1 2-3
Walcheren H1 Rapid H1 1-2
Liberty H1 Gilze-Rijen H1 7-0
Spijkenisse H1 Culemborg H1 6-1
zondag 15 september 2019
Culemborg H1 Zevenbergen H1 5-3
Vlijmen H1 Vianen H1 3-5
DDHC H1 Walcheren H1 7-4
Rapid H1 Liberty H1 2-3
Gilze-Rijen H1 Tempo '34 H1 2-3
Goes H1 Spijkenisse H1 5-1
zondag 22 september 2019
Tempo '34 H1 Rapid H1 3-1
Liberty H1 DDHC H1 4-2
Walcheren H1 Vlijmen H1 2-3
Zevenbergen H1 Spijkenisse H1 2-3
Vianen H1 Culemborg H1 3-3
Gilze-Rijen H1 Goes H1 4-4
zondag 29 september 2019
Culemborg H1 Walcheren H1 3-2
Spijkenisse H1 Vianen H1 1-3
Goes H1 Zevenbergen H1 4-3
Vlijmen H1 Liberty H1 2-4
DDHC H1 Tempo '34 H1 0-4
Rapid H1 Gilze-Rijen H1 5-1
zondag 6 oktober 2019
Liberty H1 Culemborg H1 2-1
Walcheren H1 Spijkenisse H1 2-5
Vianen H1 Zevenbergen H1 4-1
Rapid H1 Goes H1 2-3
dinsdag 8 oktober 2019
Gilze-Rijen H1 DDHC H1 2-2
zondag 13 oktober 2019
Goes H1 Vianen H1 2-3
Zevenbergen H1 Walcheren H1 6-1
Spijkenisse H1 Liberty H1 2-3
Culemborg H1 Tempo '34 H1 3-3
DDHC H1 Rapid H1 2-3
Vlijmen H1 Gilze-Rijen H1 3-4
dinsdag 15 oktober 2019
Tempo '34 H1 Vlijmen H1 2-1
zondag 27 oktober 2019
Gilze-Rijen H1 Culemborg H1 1-2
Rapid H1 Vlijmen H1 6-1
DDHC H1 Goes H1 1-6
Liberty H1 Zevenbergen H1 7-3
Walcheren H1 Vianen H1 1-5
Tempo '34 H1 Spijkenisse H1 4-3
zondag 3 november 2019
Goes H1 Walcheren H1 0-1
Vlijmen H1 DDHC H1 5-0
Culemborg H1 Rapid H1 3-1
Spijkenisse H1 Gilze-Rijen H1 4-3
Zevenbergen H1 Tempo '34 H1 2-2
Vianen H1 Liberty H1 2-0
zondag 10 november 2019
Rapid H1 Spijkenisse H1 5-3
Gilze-Rijen H1 Zevenbergen H1 4-2
DDHC H1 Culemborg H1 3-3
Tempo '34 H1 Vianen H1 1-4
Liberty H1 Walcheren H1 5-1
Vlijmen H1 Goes H1 4-6
zondag 17 november 2019
Culemborg H1 Vlijmen H1 2-0
Spijkenisse H1 DDHC H1 5-3
Zevenbergen H1 Rapid H1 1-2
Vianen H1 Gilze-Rijen H1 2-2
Walcheren H1 Tempo '34 H1 1-2
Liberty H1 Goes H1 6-0
zondag 24 november 2019
Rapid H1 Vianen H1 6-1
Gilze-Rijen H1 Walcheren H1 4-3
Goes H1 Culemborg H1 5-1
DDHC H1 Zevenbergen H1 1-2
Vlijmen H1 Spijkenisse H1 7-4
Tempo '34 H1 Liberty H1 2-1