Schema's
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bas Leemans

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
DDHC H1 Zevenbergen H1 14:45
Gilze-Rijen H1 Walcheren H1 14:45
Goes H1 Culemborg H1 14:30
Rapid H1 Vianen H1 15:00
Tempo '34 H1 Liberty H1 14:30
Vlijmen H1 Spijkenisse H1 15:00

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty H1 10 27 9 0 1 41 15 0
2 Vianen H1 10 23 7 2 1 33 17 0
3 Rapid H1 10 18 6 0 4 29 21 0
4 Tempo '34 H1 9 18 5 3 1 26 20 0
5 Culemborg H1 10 18 5 3 2 26 24 0
6 Goes H1 10 17 5 2 3 34 29 0
7 Spijkenisse H1 10 15 5 0 5 33 31 0
8 Gilze-Rijen H1 10 9 2 3 5 23 34 0
9 DDHC H1 10 8 2 2 6 23 38 0
10 Zevenbergen H1 10 7 2 1 7 25 33 0
11 Vlijmen H1 10 6 2 0 8 23 33 0
12 Walcheren H1 9 3 1 0 8 15 36 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov R.G.H.C. Tempo '34 H1 14:30 uit
8 mrt HC Gilze Rijen H1 n.n.b uit
15 mrt G.H.C. RAPID H1 n.n.b thuis
22 mrt DDHC H1 n.n.b uit
29 mrt VMHC H1 n.n.b thuis
5 apr CMHC H1 n.n.b uit
19 apr HV Spijkenisse H1 n.n.b thuis
10 mei Hockeyclub Zevenbergen H1 n.n.b uit
17 mei MHC Vianen H1 n.n.b thuis
24 mei HC Walcheren H1 n.n.b uit
7 jun GMHC Goes H1 14:45 uit
14 jun R.G.H.C. Tempo '34 H1 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Walcheren H1 Rapid H1 1-2
Vianen H1 DDHC H1 2-3
Zevenbergen H1 Vlijmen H1 2-1
Spijkenisse H1 Culemborg H1 6-1
Tempo '34 H1 Goes H1 4-4
Liberty H1 Gilze-Rijen H1 7-0
zondag 15 september 2019
Goes H1 Spijkenisse H1 5-1
Gilze-Rijen H1 Tempo '34 H1 2-3
Rapid H1 Liberty H1 2-3
DDHC H1 Walcheren H1 7-4
Vlijmen H1 Vianen H1 3-5
Culemborg H1 Zevenbergen H1 5-3
zondag 22 september 2019
Tempo '34 H1 Rapid H1 3-1
Liberty H1 DDHC H1 4-2
Walcheren H1 Vlijmen H1 2-3
Vianen H1 Culemborg H1 3-3
Zevenbergen H1 Spijkenisse H1 2-3
Gilze-Rijen H1 Goes H1 4-4
zondag 29 september 2019
DDHC H1 Tempo '34 H1 0-4
Vlijmen H1 Liberty H1 2-4
Culemborg H1 Walcheren H1 3-2
Rapid H1 Gilze-Rijen H1 5-1
Goes H1 Zevenbergen H1 4-3
Spijkenisse H1 Vianen H1 1-3
zondag 6 oktober 2019
Vianen H1 Zevenbergen H1 4-1
Liberty H1 Culemborg H1 2-1
Rapid H1 Goes H1 2-3
Walcheren H1 Spijkenisse H1 2-5
dinsdag 8 oktober 2019
Gilze-Rijen H1 DDHC H1 2-2
zondag 13 oktober 2019
DDHC H1 Rapid H1 2-3
Vlijmen H1 Gilze-Rijen H1 3-4
Culemborg H1 Tempo '34 H1 3-3
Spijkenisse H1 Liberty H1 2-3
Zevenbergen H1 Walcheren H1 6-1
Goes H1 Vianen H1 2-3
dinsdag 15 oktober 2019
Tempo '34 H1 Vlijmen H1 2-1
zondag 27 oktober 2019
Rapid H1 Vlijmen H1 6-1
Gilze-Rijen H1 Culemborg H1 1-2
DDHC H1 Goes H1 1-6
Tempo '34 H1 Spijkenisse H1 4-3
Liberty H1 Zevenbergen H1 7-3
Walcheren H1 Vianen H1 1-5
zondag 3 november 2019
Goes H1 Walcheren H1 0-1
Vlijmen H1 DDHC H1 5-0
Vianen H1 Liberty H1 2-0
Culemborg H1 Rapid H1 3-1
Spijkenisse H1 Gilze-Rijen H1 4-3
Zevenbergen H1 Tempo '34 H1 2-2
zondag 10 november 2019
Gilze-Rijen H1 Zevenbergen H1 4-2
Rapid H1 Spijkenisse H1 5-3
Vlijmen H1 Goes H1 4-6
Liberty H1 Walcheren H1 5-1
Tempo '34 H1 Vianen H1 1-4
DDHC H1 Culemborg H1 3-3
zondag 17 november 2019
Walcheren H1 Tempo '34 H1 1-2
Vianen H1 Gilze-Rijen H1 2-2
Culemborg H1 Vlijmen H1 2-0
Spijkenisse H1 DDHC H1 5-3
Zevenbergen H1 Rapid H1 1-2
Liberty H1 Goes H1 6-0