Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tijs Verhulst

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 5 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Tilburg H8 DES H3 0:00
Breda H9 Breda H6 0:00
Goirle H3 Were Di H7 0:00
Liberty H3 Walcheren H1 0:00
Gilze-Rijen H2-O Shot H4 0:00
Prinsenbeek H3 Zwart-Wit H5 0:00

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Walcheren H1 11 29 9 2 0 48 17 0
2 Zwart-Wit H5 10 28 9 1 0 50 7 0
3 DES H3 11 25 8 1 2 50 27 0
4 Shot H4 10 24 8 0 2 47 20 0
5 Breda H6 11 16 5 1 5 29 31 0
6 Tilburg H8 11 15 5 0 6 26 25 0
7 Were Di H7 11 13 4 1 6 25 41 0
8 Gilze-Rijen H2-O 11 12 3 3 5 18 22 0
9 Breda H9 11 11 3 2 6 12 30 0
10 Liberty H3 11 7 2 1 8 16 38 0
11 Goirle H3 11 4 1 1 9 6 29 0
12 Prinsenbeek H3 11 4 1 1 9 8 48 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Walcheren H1 n.n.b thuis
12 mrt Were Di Tilburg H7 n.n.b uit
19 mrt BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
26 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 n.n.b uit
2 apr SHOT H4 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub Prinsenbeek H3 n.n.b uit
23 apr BH&BC Breda H9 n.n.b thuis
14 mei M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
21 mei HC Gilze Rijen H2-O n.n.b uit
4 jun HC Tilburg H8 n.n.b thuis
11 jun MHC DES H3 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
DES H3 Tilburg H8 (3-2)final
Were Di H7 Goirle H3 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H5 Prinsenbeek H3 (10-0)final
Shot H4 Gilze-Rijen H2-O (4-1)scheduled
Walcheren H1 Liberty H3 (3-0)scheduled
Breda H6 Breda H9 (4-0)scheduled
zondag 18 september 2022
Goirle H3 Breda H6 (0-3)scheduled
Gilze-Rijen H2-O DES H3 (2-2)final
Prinsenbeek H3 Shot H4 (0-9)scheduled
Tilburg H8 Walcheren H1 (1-7)final
Liberty H3 Were Di H7 (2-3)final
Breda H9 Zwart-Wit H5 (0-3)scheduled
zondag 25 september 2022
Zwart-Wit H5 Goirle H3 (2-1)scheduled
Shot H4 Breda H9 (7-0)scheduled
Prinsenbeek H3 Gilze-Rijen H2-O (0-4)scheduled
Walcheren H1 DES H3 (5-3)final
Were Di H7 Tilburg H8 (1-3)final
Breda H6 Liberty H3 (4-3)scheduled
zondag 2 oktober 2022
Liberty H3 Zwart-Wit H5 (0-2)scheduled
DES H3 Were Di H7 (6-2)scheduled
Goirle H3 Shot H4 (0-5)scheduled
Gilze-Rijen H2-O Walcheren H1 (2-3)scheduled
Tilburg H8 Breda H6 (0-1)scheduled
Breda H9 Prinsenbeek H3 (1-0)scheduled
zondag 9 oktober 2022
Breda H6 DES H3 (4-5)scheduled
Zwart-Wit H5 Tilburg H8 (4-2)scheduled
Breda H9 Gilze-Rijen H2-O (1-1)final
Were Di H7 Walcheren H1 (3-5)scheduled
Shot H4 Liberty H3 (5-0)final
Prinsenbeek H3 Goirle H3 (0-1)scheduled
zondag 16 oktober 2022
Tilburg H8 Shot H4 (2-4)scheduled
Goirle H3 Breda H9 (1-1)scheduled
Liberty H3 Prinsenbeek H3 (3-0)scheduled
DES H3 Zwart-Wit H5 (1-7)final
Gilze-Rijen H2-O Were Di H7 (2-3)final
Walcheren H1 Breda H6 (6-2)final
zondag 30 oktober 2022
Goirle H3 Gilze-Rijen H2-O (0-1)final
Zwart-Wit H5 Walcheren H1 (0-0)final
Shot H4 DES H3 (3-4)final
Breda H6 Were Di H7 (3-3)scheduled
Prinsenbeek H3 Tilburg H8 (0-2)final
Breda H9 Liberty H3 (4-1)scheduled
zondag 6 november 2022
Were Di H7 Zwart-Wit H5 (1-11)scheduled
DES H3 Prinsenbeek H3 (10-1)final
Tilburg H8 Breda H9 (3-1)scheduled
Gilze-Rijen H2-O Breda H6 (1-2)scheduled
Liberty H3 Goirle H3 (5-1)final
Walcheren H1 Shot H4 (8-2)final
zondag 13 november 2022
Shot H4 Were Di H7 (4-2)scheduled
Goirle H3 Tilburg H8 (0-3)final
Zwart-Wit H5 Breda H6 (6-2)scheduled
Breda H9 DES H3 (0-5)final
Prinsenbeek H3 Walcheren H1 (4-4)scheduled
Liberty H3 Gilze-Rijen H2-O (1-1)final
zondag 20 november 2022
Were Di H7 Prinsenbeek H3 (3-0)scheduled
Breda H6 Shot H4 (3-4)scheduled
Tilburg H8 Liberty H3 (7-1)final
DES H3 Goirle H3 (3-1)final
Zwart-Wit H5 Gilze-Rijen H2-O (5-0)scheduled
Walcheren H1 Breda H9 (4-0)scheduled
zondag 27 november 2022
Breda H9 Were Di H7 (4-1)scheduled
Gilze-Rijen H2-O Tilburg H8 (3-1)final
Prinsenbeek H3 Breda H6 (3-1)scheduled
Goirle H3 Walcheren H1 (0-3)final
Liberty H3 DES H3 (0-8)final