Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Dames Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Fenne van den Bos
Coach Wendy Verbunt-van Roode
Aanvoerder Marleen Vulto

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 5 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D30-2 Prinsenbeek D30-1 0:00
Tempo D30-2 Tempo D30-1 0:00
Were Di D30-2 Were Di D30-1 0:00
Rapid D30-1 Liberty D30-1 0:00
Breda D30-3 Etten-Leur D30-1 0:00
Push D30-2 Push D30-1 0:00

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Liberty D30-1 11 25 8 1 2 46 8 0
2 Were Di D30-2 11 25 8 1 2 31 12 0
3 Rapid D30-1 11 24 8 0 3 30 13 0
4 Push D30-1 11 20 6 2 3 18 9 0
5 Tempo D30-2 10 19 6 1 3 26 14 0
6 Etten-Leur D30-1 11 19 6 1 4 21 13 0
7 Push D30-2 11 17 5 2 4 21 15 0
8 Were Di D30-1 10 14 4 2 4 14 18 0
9 Tempo D30-1 11 13 4 1 6 25 26 0
10 Den Bosch D30-2 11 8 2 2 7 12 25 0
11 Prinsenbeek D30-1 11 4 1 1 9 3 38 0
12 Breda D30-3 11 0 0 0 11 4 60 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt G.H.C. RAPID D30-1 n.n.b uit
12 mrt BH&BC Breda D30-3 n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D30-2 n.n.b uit
26 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D30-1 n.n.b thuis
2 apr HC Etten-Leur D30-1 n.n.b uit
16 apr B.H.V. Push D30-2 n.n.b thuis
23 apr Were Di Tilburg D30-1 n.n.b thuis
14 mei MHC Tempo D30-1 n.n.b uit
21 mei B.H.V. Push D30-1 n.n.b thuis
4 jun MHC Tempo D30-2 n.n.b uit
11 jun Were Di Tilburg D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Were Di D30-1 Were Di D30-2 (0-4)final
Etten-Leur D30-1 Breda D30-3 (6-1)scheduled
Push D30-1 Push D30-2 (0-0)final
Liberty D30-1 Rapid D30-1 (5-0)final
Tempo D30-1 Tempo D30-2 (2-2)final
Prinsenbeek D30-1 Den Bosch D30-2 (0-3)final
zondag 18 september 2022
Tempo D30-2 Push D30-1 (0-2)final
Rapid D30-1 Were Di D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Breda D30-3 Liberty D30-1 (0-8)scheduled
zondag 25 september 2022
Were Di D30-1 Breda D30-3 (2-0)scheduled
Tempo D30-1 Rapid D30-1 (1-2)final
Push D30-1 Were Di D30-2 (2-0)final
Tempo D30-2 Push D30-2 (4-2)final
Liberty D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Etten-Leur D30-1 Prinsenbeek D30-1 (3-0)scheduled
dinsdag 27 september 2022
Den Bosch D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
zondag 2 oktober 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-2 (3-0)final
Prinsenbeek D30-1 Liberty D30-1 (0-8)final
Rapid D30-1 Push D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-2)final
Den Bosch D30-2 Were Di D30-1 (1-1)final
Breda D30-3 Tempo D30-1 (0-11)scheduled
zondag 9 oktober 2022
Were Di D30-2 Push D30-2 (4-2)scheduled
Tempo D30-1 Den Bosch D30-2 (1-0)final
Were Di D30-1 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Liberty D30-1 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
Tempo D30-2 Rapid D30-1 (3-2)scheduled
Push D30-1 Breda D30-3 (4-1)scheduled
zondag 16 oktober 2022
Etten-Leur D30-1 Were Di D30-1 (1-1)final
Rapid D30-1 Were Di D30-2 (0-1)final
Den Bosch D30-2 Push D30-1 (1-2)final
Prinsenbeek D30-1 Tempo D30-1 (0-5)final
Push D30-2 Liberty D30-1 (0-0)final
dinsdag 18 oktober 2022
Breda D30-3 Tempo D30-2 (0-6)scheduled
zondag 23 oktober 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-1 (4-1)final
zondag 30 oktober 2022
Rapid D30-1 Push D30-2 (2-0)final
Push D30-1 Prinsenbeek D30-1 (1-1)final
Tempo D30-2 Den Bosch D30-2 (4-0)scheduled
Were Di D30-1 Liberty D30-1 (4-3)final
Were Di D30-2 Breda D30-3 (5-0)final
zondag 6 november 2022
Etten-Leur D30-1 Push D30-1 (1-3)final
Push D30-2 Were Di D30-1 (4-0)scheduled
Liberty D30-1 Tempo D30-1 (8-1)final
Prinsenbeek D30-1 Tempo D30-2 (0-2)scheduled
Den Bosch D30-2 Were Di D30-2 (1-1)final
Breda D30-3 Rapid D30-1 (1-11)scheduled
zondag 13 november 2022
Were Di D30-2 Prinsenbeek D30-1 (5-1)scheduled
Tempo D30-2 Etten-Leur D30-1 (4-0)scheduled
Rapid D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Tempo D30-1 Were Di D30-1 (3-0)final
Push D30-1 Liberty D30-1 (0-2)final
Breda D30-3 Push D30-2 (0-3)scheduled
zondag 20 november 2022
Den Bosch D30-2 Breda D30-3 (3-1)scheduled
Prinsenbeek D30-1 Rapid D30-1 (0-3)scheduled
Etten-Leur D30-1 Were Di D30-2 (1-3)final
Were Di D30-1 Push D30-1 (1-0)final
Liberty D30-1 Tempo D30-2 (3-1)scheduled
Tempo D30-1 Push D30-2 (0-2)scheduled
dinsdag 22 november 2022
Tempo D30-1 Etten-Leur D30-1 (0-5)final
zondag 27 november 2022
Were Di D30-2 Liberty D30-1 (1-4)final
Rapid D30-1 Etten-Leur D30-1 (1-0)final
Push D30-2 Den Bosch D30-2 (4-3)final
Push D30-1 Tempo D30-1 (3-0)final
Breda D30-3 Prinsenbeek D30-1 (0-1)scheduled