Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Fleur Akkermans
Aanvoerder Leonie van der Meijden

Aankomende Speelronde

 
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Thuis Uit Aanvang
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 20:30

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push D7 11 26 8 2 1 35 10 0
2 Liberty D3 11 22 7 1 3 31 21 0
3 Breda D5 10 22 7 1 2 26 18 0
4 Walcheren D3 11 21 6 3 2 17 16 0
5 Push D8 10 18 5 3 2 22 22 0
6 DDHC D2 11 14 4 2 5 18 17 0
7 Teteringen D2-O 10 14 4 2 4 17 22 0
8 Zwart-Wit D5 11 13 4 1 6 18 19 0
9 Etten-Leur D5 10 11 3 2 5 12 20 0
10 Zwart-Wit D6 10 8 2 2 6 13 21 0
11 Breda D4 10 5 1 2 7 10 25 0
12 Breda D6 11 4 1 1 9 18 26 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt DDHC D2 n.n.b uit
12 mrt B.H.V. Push D8 n.n.b thuis
19 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b uit
26 mrt MHCT D2-O n.n.b thuis
2 apr HC Etten-Leur D5 n.n.b uit
16 apr BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
23 apr B.H.V. Push D7 n.n.b uit
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b thuis
21 mei HC Walcheren D3 n.n.b uit
4 jun BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
11 jun BH&BC Breda D6 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Push D7 Breda D5 (7-1)scheduled
Walcheren D3 Teteringen D2-O (3-1)final
Liberty D3 DDHC D2 (3-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Etten-Leur D5 (0-1)scheduled
Breda D6 Push D8 (1-2)scheduled
Breda D4 Zwart-Wit D5 (1-0)scheduled
zondag 18 september 2022
Breda D5 Zwart-Wit D6 (4-0)scheduled
DDHC D2 Push D7 (0-2)final
Push D8 Liberty D3 (3-2)scheduled
Teteringen D2-O Breda D4 (5-2)scheduled
Etten-Leur D5 Walcheren D3 (0-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Breda D6 (3-1)scheduled
zondag 25 september 2022
Breda D4 Etten-Leur D5 (1-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2-O (4-0)final
Zwart-Wit D6 Push D7 (1-2)scheduled
Walcheren D3 Breda D5 (1-3)final
Push D8 DDHC D2 (2-2)scheduled
Liberty D3 Zwart-Wit D5 (3-2)final
zondag 2 oktober 2022
DDHC D2 Zwart-Wit D6 (4-4)final
Teteringen D2-O Liberty D3 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D8 (2-2)final
Push D7 Walcheren D3 (1-1)final
Breda D5 Breda D4 (2-2)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D6 (2-1)final
zondag 9 oktober 2022
Zwart-Wit D5 DDHC D2 (1-0)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 (1-1)final
Push D8 Teteringen D2-O (2-0)scheduled
Liberty D3 Etten-Leur D5 (1-1)scheduled
Breda D4 Push D7 (0-5)scheduled
Breda D6 Breda D5 (3-4)scheduled
zondag 16 oktober 2022
Teteringen D2-O Zwart-Wit D5 (2-1)final
DDHC D2 Walcheren D3 (0-2)final
Zwart-Wit D6 Breda D4 (3-0)final
Breda D5 Liberty D3 (2-1)scheduled
Etten-Leur D5 Push D8 (2-5)final
zondag 23 oktober 2022
Push D7 Breda D6 (2-1)final
zondag 30 oktober 2022
Teteringen D2-O DDHC D2 (0-4)final
Liberty D3 Push D7 (3-2)final
Breda D4 Walcheren D3 (0-1)final
Push D8 Breda D5 (0-3)final
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 (5-2)final
Breda D6 Zwart-Wit D6 (0-2)final
zondag 6 november 2022
Walcheren D3 Breda D6 (4-3)final
DDHC D2 Breda D4 (2-0)scheduled
Etten-Leur D5 Teteringen D2-O (2-2)scheduled
Push D7 Push D8 (8-1)scheduled
Breda D5 Zwart-Wit D5 (3-0)scheduled
Zwart-Wit D6 Liberty D3 (0-3)scheduled
zondag 13 november 2022
Teteringen D2-O Breda D5 (2-1)final
Push D8 Zwart-Wit D6 (4-1)scheduled
Breda D6 Breda D4 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D7 (1-2)scheduled
Etten-Leur D5 DDHC D2 (0-1)final
Liberty D3 Walcheren D3 (5-0)scheduled
zondag 20 november 2022
Walcheren D3 Push D8 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D5 (1-2)scheduled
Breda D4 Liberty D3 (3-4)scheduled
Breda D6 DDHC D2 (0-2)scheduled
Push D7 Teteringen D2-O (1-1)final
zondag 27 november 2022
DDHC D2 Breda D5 (2-3)final
Etten-Leur D5 Push D7 (0-3)scheduled
Liberty D3 Breda D6 (4-3)scheduled
Zwart-Wit D5 Walcheren D3 (1-2)final