Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Sander Storm
Aanvoerder Tim Hageman

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H6 Zwart-Wit H6 13:00
Breda H6 Breda H5
Goirle H3 Waalwijk H3 13:45
Liberty H3 Hilvarenbeek H1
Shot H3 Were Di H8
Vlijmen H2-O Zwart-Wit H7

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Waalwijk H3 6 18 6 0 0 33 13 0
2 Breda H6 6 13 4 1 1 23 22 0
3 Berkel-Enschot H6 6 13 4 1 1 20 19 0
4 Zwart-Wit H7 6 12 4 0 2 20 17 0
5 Shot H3 6 8 2 2 2 12 14 0
6 Zwart-Wit H6 6 7 2 1 3 16 18 0
7 Liberty H3 5 6 2 0 3 17 12 0
8 Breda H5 6 5 1 2 3 17 20 0
9 Goirle H3 4 4 1 1 2 7 8 0
10 Were Di H8 6 4 1 1 4 22 27 0
11 Hilvarenbeek H1 5 2 1 2 2 21 19 3
12 Vlijmen H2 6 1 0 1 5 4 23 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Hockeyclub Hilvarenbeek H1 n.n.b thuis
22 nov BH&BC Breda H5 n.n.b uit
7 mrt SHOT H3 n.n.b thuis
14 mrt M.H.C. Goirle H3 n.n.b uit
21 mrt Berkel Enschot H6 n.n.b thuis
28 mrt VMHC H2 n.n.b uit
11 apr BH&BC Breda H6 n.n.b thuis
18 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H7 n.n.b uit
25 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 n.n.b thuis
16 mei HC Waalwijk H3 n.n.b uit
30 mei Were Di Tilburg H8 n.n.b thuis
6 jun Hockeyclub Hilvarenbeek H1 n.n.b uit
13 jun BH&BC Breda H5 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Berkel-Enschot H6 Were Di H8 2-6
Vlijmen H2-O Waalwijk H3 0-5
Breda H6 Zwart-Wit H6 2-1
Zwart-Wit H7 Breda H5 2-5
Shot H3 Liberty H3 0-4
zondag 13 september 2020
Hilvarenbeek H1 Berkel-Enschot H6 5-6
Were Di H8 Vlijmen H2-O 2-2
Waalwijk H3 Breda H6 6-1
Zwart-Wit H6 Zwart-Wit H7 2-3
Breda H5 Shot H3 (2-2)TEMP_RESULT
zondag 20 september 2020
Zwart-Wit H7 Waalwijk H3 1-4
Breda H6 Were Di H8 6-5
Goirle H3 Shot H3 1-3
Berkel-Enschot H6 Liberty H3 3-2
Vlijmen H2-O Hilvarenbeek H1 1-5
Zwart-Wit H6 Breda H5 3-2
zondag 27 september 2020
Were Di H8 Zwart-Wit H7 1-6
Hilvarenbeek H1 Breda H6 7-7
Liberty H3 Vlijmen H2-O 5-0
Shot H3 Berkel-Enschot H6 2-2
Breda H5 Goirle H3 2-2
zondag 4 oktober 2020
Zwart-Wit H7 Hilvarenbeek H1 2-1
Breda H6 Liberty H3 3-2
Vlijmen H2-O Shot H3 1-4
Berkel-Enschot H6 Goirle H3 3-2
Zwart-Wit H6 Were Di H8 5-3
Waalwijk H3 Breda H5 7-4
donderdag 8 oktober 2020
Waalwijk H3 Zwart-Wit H6 5-2
zondag 11 oktober 2020
Were Di H8 Waalwijk H3 5-6
Goirle H3 Vlijmen H2-O 2-0
Shot H3 Breda H6 1-4
Breda H5 Berkel-Enschot H6 2-4
Hilvarenbeek H1 Zwart-Wit H6 3-3
Liberty H3 Zwart-Wit H7 4-6