Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sipke Berk

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Breda H3 Zwart-Wit H3
DDHC H2-O Rapid H3
Etten-Leur H2 Push H4 11:00
Etten-Leur H3 Push H3 13:00
Prinsenbeek H2-O Liberty H2-O 11:00
Were Di H5 Gilze-Rijen H2-O

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Etten-Leur H2 6 18 6 0 0 19 1 0
2 Zwart-Wit H3 5 13 4 1 0 28 7 0
3 Push H4 6 13 4 1 1 25 15 0
4 Breda H3 6 11 3 2 1 21 13 0
5 Rapid H3 5 10 3 1 1 16 10 0
6 Push H3 6 9 2 3 1 23 17 0
7 Liberty H2 6 8 2 2 2 12 13 0
8 Prinsenbeek H2 6 6 2 0 4 11 23 0
9 DDHC H2 6 4 1 1 4 16 22 0
10 Etten-Leur H3 6 3 0 3 3 11 18 0
11 Gilze-Rijen H2 6 1 0 1 5 7 24 0
12 Were Di H5 6 1 0 1 5 7 33 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Hockeyclub Prinsenbeek H2 11:00 uit
22 nov HC Etten-Leur H3 n.n.b thuis
7 mrt B.H.V. Push H3 n.n.b uit
14 mrt HC Gilze Rijen H2 n.n.b thuis
21 mrt G.H.C. RAPID H3 n.n.b uit
28 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H3 n.n.b thuis
11 apr B.H.V. Push H4 n.n.b uit
18 apr HC Etten-Leur H2 n.n.b thuis
25 apr BH&BC Breda H3 n.n.b uit
16 mei DDHC H2 n.n.b thuis
30 mei Were Di Tilburg H5 n.n.b uit
6 jun Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b thuis
13 jun HC Etten-Leur H3 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Liberty H2-O Push H3 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 2-7
Etten-Leur H3 Gilze-Rijen H2-O 3-3
Prinsenbeek H2-O Rapid H3 1-2
DDHC H2-O Push H4 3-4
Breda H3 Etten-Leur H2 0-3
zondag 13 september 2020
Rapid H3 Etten-Leur H3 2-1
Push H3 Breda H3 3-3
Etten-Leur H2 DDHC H2-O 5-0
Push H4 Were Di H5 8-0
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2-O 8-1
Gilze-Rijen H2-O Liberty H2-O 0-1
zondag 20 september 2020
Push H3 Gilze-Rijen H2-O 5-0
DDHC H2-O Breda H3 4-5
Liberty H2-O Rapid H3 4-2
Were Di H5 Etten-Leur H2 0-2
Prinsenbeek H2-O Push H4 3-2
Etten-Leur H3 Zwart-Wit H3 1-6
zondag 27 september 2020
Rapid H3 Gilze-Rijen H2-O 6-0
Breda H3 Were Di H5 8-0
Etten-Leur H2 Prinsenbeek H2-O 5-1
Push H4 Etten-Leur H3 4-4
Zwart-Wit H3 Liberty H2-O 2-2
Push H3 DDHC H2-O 2-4
zondag 4 oktober 2020
Etten-Leur H3 Etten-Leur H2 0-1
Prinsenbeek H2-O Breda H3 1-3
Rapid H3 Push H3 4-4
Were Di H5 DDHC H2-O 2-2
Liberty H2-O Push H4 2-3
Gilze-Rijen H2-O Zwart-Wit H3 1-5
zondag 11 oktober 2020
Push H4 Gilze-Rijen H2-O 4-3
Etten-Leur H2 Liberty H2-O 3-0
Breda H3 Etten-Leur H3 2-2
Push H3 Were Di H5 6-3
DDHC H2-O Prinsenbeek H2-O 3-4