Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Inge Hultermans
Aanvoerder Inge Hultermans

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
Breda D7 Made D2
HSD D1 Zundert D1 12:00
Liberty D4 Rapid D3
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D7 13:15
Push D10 Shot D5
Zwart-Wit D6 Oudenbosch D1

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapid D3 6 18 6 0 0 43 3 0
2 Shot D5 6 15 5 0 1 11 7 0
3 HSD D1 6 12 4 0 2 27 18 0
4 Made D2 6 10 3 1 2 12 18 0
5 Push D10 5 9 3 0 2 12 12 0
6 Zundert D1 6 9 3 0 3 5 16 0
7 Zwart-Wit D7 6 7 2 1 3 10 14 0
8 Oudenbosch D1 5 6 2 0 3 10 10 0
9 Zwart-Wit D6 6 6 2 0 4 14 15 0
10 Liberty D4 5 6 2 0 3 9 12 0
11 Prinsenbeek D3 6 3 1 0 5 10 23 0
12 Breda D7 5 0 0 0 5 2 17 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov G.H.C. RAPID D3 n.n.b thuis
22 nov SHOT D5 n.n.b uit
7 mrt MHC Made D2 n.n.b uit
14 mrt Oudenbosch D1 n.n.b thuis
21 mrt Zundertse Hockeyclub D1 n.n.b uit
28 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b thuis
11 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b uit
18 apr BH&BC Breda D7 n.n.b thuis
25 apr B.H.V. Push D10 n.n.b uit
16 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 n.n.b thuis
30 mei Hockeyclub Prinsenbeek D3 n.n.b thuis
6 jun G.H.C. RAPID D3 n.n.b uit
13 jun SHOT D5 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Prinsenbeek D3 Shot D5 0-4
Rapid D3 Zwart-Wit D7 6-1
Liberty D4 Made D2 1-2
Breda D7 Zundert D1 0-2
Zwart-Wit D6 HSD D1 4-2
zondag 13 september 2020
Zwart-Wit D7 Zwart-Wit D6 2-0
Made D2 Prinsenbeek D3 2-0
Oudenbosch D1 Liberty D4 3-1
Zundert D1 Push D10 1-0
HSD D1 Breda D7 7-0
donderdag 17 september 2020
Shot D5 Rapid D3 0-5
zondag 20 september 2020
Shot D5 Zwart-Wit D7 1-0
Breda D7 Zwart-Wit D6 0-4
Push D10 HSD D1 2-5
Liberty D4 Zundert D1 3-1
Prinsenbeek D3 Oudenbosch D1 0-4
Rapid D3 Made D2 10-0
zondag 27 september 2020
HSD D1 Liberty D4 3-0
Zundert D1 Prinsenbeek D3 1-0
Oudenbosch D1 Rapid D3 1-4
Made D2 Shot D5 2-3
Zwart-Wit D7 Breda D7 1-0
Zwart-Wit D6 Push D10 0-2
zondag 4 oktober 2020
Made D2 Zwart-Wit D7 2-2
Push D10 Breda D7 3-2
Liberty D4 Zwart-Wit D6 4-3
Prinsenbeek D3 HSD D1 5-9
Shot D5 Oudenbosch D1 1-0
Rapid D3 Zundert D1 11-0
zondag 11 oktober 2020
Zwart-Wit D7 Push D10 4-5
Oudenbosch D1 Made D2 2-4
Zundert D1 Shot D5 0-2
HSD D1 Rapid D3 1-7
Zwart-Wit D6 Prinsenbeek D3 3-5