Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Anniko van Os
Coach Edwin van Os
Trainer Wilco van der Heijden
Aanvoerder Charlotte de Kort

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
Thuis Uit Aanvang
DES D3 Den Bosch D5 10:00
Drunen D2-O Berkel-Enschot D3 12:45
Liberty D2-O Breda D4
Tilburg D5 Push D6
Warande D3 Shot D2-O 10:30
Were Di D4 Geel-Zwart D3

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geel-Zwart D3 6 16 5 1 0 27 9 0
2 Warande D3 6 10 3 1 2 16 8 0
3 Breda D4 6 10 3 1 2 21 14 0
4 Den Bosch D5 6 10 3 1 2 14 11 0
5 DES D3 6 10 3 1 2 10 10 0
6 Drunen D2 6 10 3 1 2 6 15 0
7 Berkel-Enschot D3 6 9 2 3 1 7 9 0
8 Were Di D4 6 8 2 2 2 8 7 0
9 Tilburg D5 6 7 2 1 3 7 8 0
10 Liberty D2 6 5 1 2 3 7 15 0
11 Push D6 5 1 0 1 4 4 12 0
12 Shot D2 5 1 0 1 4 8 17 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
22 nov V.M.H.C. Geel-Zwart D3 12:45 uit
7 mrt B.H.V. Push D6 n.n.b uit
14 mrt HC Tilburg D5 n.n.b thuis
21 mrt Were Di Tilburg D4 n.n.b uit
28 mrt Berkel Enschot D3 n.n.b thuis
11 apr MHC De Warande D3 n.n.b thuis
18 apr MHC DES D3 n.n.b uit
25 apr MHCD D2 n.n.b thuis
16 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D5 n.n.b uit
30 mei SHOT D2 n.n.b thuis
6 jun BH&BC Breda D4 n.n.b uit
13 jun V.M.H.C. Geel-Zwart D3 n.n.b thuis

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Warande D3 Geel-Zwart D3 2-4
DES D3 Breda D4 5-2
Den Bosch D5 Berkel-Enschot D3 5-0
Liberty D2-O Push D6 4-2
Were Di D4 Tilburg D5 0-0
zondag 13 september 2020
Geel-Zwart D3 DES D3 5-1
Push D6 Warande D3 0-4
Tilburg D5 Liberty D2-O 3-2
Breda D4 Drunen D2-O 7-0
Berkel-Enschot D3 Were Di D4 1-0
Shot D2-O Den Bosch D5 2-3
zondag 20 september 2020
Den Bosch D5 Breda D4 1-4
Drunen D2-O Geel-Zwart D3 0-5
DES D3 Push D6 1-0
Liberty D2-O Were Di D4 1-1
Warande D3 Tilburg D5 1-0
Shot D2-O Berkel-Enschot D3 2-2
maandag 21 september 2020
Drunen D2-O Shot D2-O 1-0
zondag 27 september 2020
Berkel-Enschot D3 Liberty D2-O 2-0
Breda D4 Shot D2-O 4-2
Were Di D4 Warande D3 4-2
Geel-Zwart D3 Den Bosch D5 2-2
Push D6 Drunen D2-O 1-1
Tilburg D5 DES D3 1-2
zondag 4 oktober 2020
Shot D2-O Geel-Zwart D3 2-7
Breda D4 Berkel-Enschot D3 2-2
DES D3 Were Di D4 1-2
Drunen D2-O Tilburg D5 2-1
Den Bosch D5 Push D6 2-1
Warande D3 Liberty D2-O 7-0
zondag 11 oktober 2020
Were Di D4 Drunen D2-O 1-2
Tilburg D5 Den Bosch D5 2-1
Geel-Zwart D3 Breda D4 4-2
Berkel-Enschot D3 Warande D3 0-0
Liberty D2-O DES D3 0-0