Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
 
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Noor Ebbers
Teammanager Celine Schouten
Aanvoerder Inge Hultermans

Aankomende Speelronde

 
ZONDAG 15 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D6 Oudenbosch D1
HSD D1 Tempo D2 (O)
Made D2 Liberty D4
Shot D5 Breda D7
Zundert D1 Prinsenbeek D3
Zwart-Wit D7 Push D10

Stand

 
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oudenbosch D1 11 28 9 1 1 47 16 0
2 Zwart-Wit D7 11 28 9 1 1 36 12 0
3 Made D2 11 21 7 0 4 41 21 0
4 Tempo D2 11 20 6 2 3 36 17 0
5 HSD D1 11 16 5 1 5 43 36 0
6 Shot D5 11 15 5 0 6 29 32 0
7 Zundert D1 11 15 4 3 4 20 18 0
8 Liberty D4 11 11 3 2 6 20 22 0
9 Prinsenbeek D3 11 11 3 2 6 22 43 0
10 Breda D7 11 10 3 1 7 14 38 0
11 Etten-Leur D6 11 8 2 2 7 21 45 0
12 Push D10 11 6 1 3 7 17 46 0

Wedstrijden

 
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt MHC Made D2 n.n.b uit
22 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D3 n.n.b thuis
29 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b uit
5 apr Oudenbosch D1 n.n.b thuis
19 apr SHOT D5 n.n.b uit
3 mei Zundertse Hockeyclub D1 n.n.b thuis
10 mei B.H.V. Push D10 n.n.b thuis
17 mei ZwartWit D7 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda D7 n.n.b thuis
7 jun HC Etten-Leur D6 n.n.b thuis
14 jun MHC Tempo D2 n.n.b uit

Uitslagen

 
Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Zundert D1 Liberty D4 0-0
Shot D5 Push D10 3-2
Made D2 Tempo D2 (O) 0-8
Etten-Leur D6 Prinsenbeek D3 1-6
HSD D1 Breda D7 5-1
Zwart-Wit D7 Oudenbosch D1 1-0
zondag 15 september 2019
Liberty D4 Made D2 2-0
Prinsenbeek D3 Zundert D1 2-2
Push D10 Zwart-Wit D7 1-4
Breda D7 Shot D5 1-3
Tempo D2 (O) HSD D1 5-3
Oudenbosch D1 Etten-Leur D6 4-0
zondag 22 september 2019
Zwart-Wit D7 Breda D7 5-0
Shot D5 Tempo D2 (O) (2-1)TEMP_RESULT
Zundert D1 Oudenbosch D1 0-3
Prinsenbeek D3 Liberty D4 3-2
HSD D1 Made D2 2-4
Etten-Leur D6 Push D10 1-1
zondag 29 september 2019
Breda D7 Etten-Leur D6 0-5
Oudenbosch D1 Prinsenbeek D3 9-1
Liberty D4 HSD D1 5-2
Made D2 Shot D5 4-0
Tempo D2 (O) Zwart-Wit D7 2-2
Push D10 Zundert D1 0-5
zondag 6 oktober 2019
Zwart-Wit D7 Made D2 0-3
Oudenbosch D1 Liberty D4 4-2
Zundert D1 Breda D7 6-0
Etten-Leur D6 Tempo D2 (O) 3-6
Prinsenbeek D3 Push D10 4-4
Shot D5 HSD D1 2-7
zondag 13 oktober 2019
Push D10 Oudenbosch D1 0-8
Made D2 Etten-Leur D6 7-1
Liberty D4 Shot D5 4-1
HSD D1 Zwart-Wit D7 3-5
Breda D7 Prinsenbeek D3 2-1
Tempo D2 (O) Zundert D1 5-0
zondag 27 oktober 2019
Push D10 Liberty D4 3-2
Zundert D1 Made D2 1-0
Zwart-Wit D7 Shot D5 3-1
Oudenbosch D1 Breda D7 2-2
Etten-Leur D6 HSD D1 5-7
Prinsenbeek D3 Tempo D2 (O) 2-1
zondag 3 november 2019
Shot D5 Etten-Leur D6 6-1
HSD D1 Zundert D1 3-1
Breda D7 Push D10 4-1
Tempo D2 (O) Oudenbosch D1 1-3
Made D2 Prinsenbeek D3 6-0
Liberty D4 Zwart-Wit D7 0-4
zondag 10 november 2019
Oudenbosch D1 Made D2 5-3
Zundert D1 Shot D5 2-1
Breda D7 Liberty D4 2-1
Prinsenbeek D3 HSD D1 1-5
Push D10 Tempo D2 (O) 1-2
Etten-Leur D6 Zwart-Wit D7 0-5
zondag 17 november 2019
HSD D1 Oudenbosch D1 2-3
Etten-Leur D6 Liberty D4 2-1
Made D2 Push D10 9-0
Shot D5 Prinsenbeek D3 6-1
Tempo D2 (O) Breda D7 4-0
Zwart-Wit D7 Zundert D1 2-1
zondag 24 november 2019
Liberty D4 Tempo D2 (O) 1-1
Prinsenbeek D3 Zwart-Wit D7 1-5
Zundert D1 Etten-Leur D6 2-2
Oudenbosch D1 Shot D5 6-4
Push D10 HSD D1 4-4
Breda D7 Made D2 2-5